Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky využívání služby Připojení ze zahraničí na den a Připojení ze zahraničí na stálo - platné do 1.10. 2015

Připojení ze zahraničí na den

 1. Při poskytnutí souhlasu s nastavením "Připojení v zahraničí na den" jako roamingového tarifu se vám tento tarif aktivuje automaticky pokaždé při prvním užívání dat v zahraničí.
 2. Po vyčerpání objemu daného tarifem za každý další MB zaplatíte podle sazby určené pro naše Připojení v zahraničí na den.
 3. Aktivujete-li si datový tarif pro zónu 1 a data použijete v zóně 2 nebo 3 (přemístíte se), budou vám data v jiné zóně účtována sazbou 30 Kč za každý 1 MB.
 4. V zóně 1 zaplatíte nad rámec volných jednotek 5 Kč za 1 MB a v zónách 2 a 3 zaplatíte nad rámec volných jednotek 30 Kč za 1 MB.
 5. Nevyčerpané jednotky vám do dalšího měsíce bohužel nepřevedeme.
 6. Službu mohou využívat naši zákazníci s tarify mimo tarif Red Premium, který již data v zahraničí obsahuje.
 7. Tarif začínáte platit až v okamžiku prvního použití dat v zahraničí a je platný 24 hodin
 8. Připojení ze zahraničí na den se účtuje v násobcích 100 kB za jednotlivé připojení. Pokud zákazník stáhne menší objem dat než je objem minimálního účtovacího kroku, ale je připojen po dobu delší než 2 hodiny, bude mu naúčtována částka ve výši minimálního účtovacího kroku (podle příslušného názvu přístupového bodu).
 9. Služba není dostupná pro zákazníky OneNet.

Připojení ze zahraničí na stálo

 1. Tarif platí jedno zúčtovací období (začínající dnem aktivace), ve kterém jste si ho objednali, a pak se jeho platnost automaticky obnovuje na každý další měsíc, dokud si ho sami nezrušíte.
 2. Po vyčerpání objemu daného tarifem za každý další MB zaplatíte podle sazby pro tarif Připojení v zahraničí na stálo.
 3. V zóně 1 zaplatíte nad rámec volných jednotek 5 Kč za 1 MB a v zónách 2 a 3 zaplatíte nad rámec volných jednotek 30 Kč za 1 MB.
 4. Při vyčerpání datového objemu můžete tarif obnovit za plnou cenu tarifu.
 5. Jakmile si tento tarif zrušíte, ztratíte také nevyužité volné jednotky.
 6. Nevyčerpané MB vám bohužel do dalšího měsíce nepřevedeme.
 7. Službu mohou využívat naši zákazníci s tarify mimo tarif Red Premium, který již data v zahraničí obsahuje.
 8. Připojení ze zahraničí na stálo se účtuje v násobcích 100 kB za jednotlivé připojení. Pokud zákazník stáhne menší objem dat než je objem minimálního účtovacího kroku, ale je připojen po dobu delší než 2 hodiny, bude mu naúčtována částka ve výši minimálního účtovacího kroku (podle příslušného názvu přístupového bodu).
 9. Služba není dostupná pro zákazníky OneNet.

Vytisknout