Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky slevy na vybrané Red tarify v eShopu

 1. Nabídku „Sleva na vybrané Red tarify v eShopu“ může využít  zákazník, který navštíví webovou stránku Vodafone eShop, prostřednictvím které si od 23.1.2014 do13.2.2014 objedná vybraný tarif se zvýhodněním (dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 2. Při objednání některého z níže uvedených tarifů a současně uzavře smlouvu na 24 měsíců se závazkem Minimálního měsíčního plnění uvedeného níže (dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu) získá zákazník následující slevu na vybraný tarif po dobu trvání smlouvy:

  Tarif

  Minimální měsíční plnění

  Sleva

  Celková cena (včetně DPH) měsíčního paušálu po odečtení slevy

  Red

  490 Kč

  30%

  612 Kč

  Red se vším všudy

  690 Kč

  20%

  888 Kč

  Red premium

  990 Kč

  20%

  1332 Kč

 3. Zákazník o slevu nenávratně přichází v případě, pokud přestane splňovat podmínky pro její získání, tedy zejména pokud bude ukončen závazek čerpání služeb, jak je uveden výše před uplynutím doby 24 měsíců, nebo pokud dojde k ukončení poskytování služeb na příslušné SIM kartě (telefonním čísle).
 4. Tato nabídka není kombinovatelná s jinými slevami na služby na stejném telefonním čísle. Zákazník může tuto nabídku využít maximálně na pěti telefonních číslech.
 5. Nabídku lze uplatnit pouze při objednání tarifu a smlouvy prostřednictvím stránky Vodafone eShop.
 6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, Podmínky služeb a zboží za zvýhodněnou cenu, Podmínky Red tarifů a tarifu Start, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Nabídka je časově omezená a platí do 13.2.2014.
 10. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 23.1. 2014. Tyto podmínky byly zveřejněny 23.1.2014. 

Vytisknout