Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky promoakce „Dárek 777 Kč do Vyúčtování“

Promoakci můžete využít od 10. 4. 2020 do 30. 6. 2020.

A na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

Vyúčtování je rozpis za využívání hlasových, SMS, datových a ostatních služeb.

Číslo Plátce označuje číslo účtu, na kterém vedeme používání vašich služeb. U tarifních zákazníků se číslo Plátce používá pro identifikaci platby Vyúčtování – je shodné se specifickým symbolem.

Zákaznické číslo je identifikační číslo, pod kterým vedeme všechny služby a čísla Plátců.

Paušální platební metoda je pro zákazníky s paušálním tarifem, kdy se po využívání našich služeb naúčtuje příslušná částka do pravidelného měsíčního Vyúčtování.

Předplacená platební metoda zákazníci s předplacenou kartou platí za využití našich služeb ihned prostřednictvím odčerpání kreditu.

PRO KOHO JSME PROMOAKCI PŘIPRAVILI

Promoakci „Dárek 777 Kč do Vyúčtování“ (dále jen „Promoakce“) jsme si připravili jak pro vás, stávající firemní i nefiremní zákazníky Vodafonu s paušální platební metodou, tak pro úplně nové zákazníky – jen si, prosím, přečtěte, co je třeba udělat z vaší strany, abyste dárek 777 Kč v podobě slevy do Vyúčtování (dále jen „Sleva“) získali.

Nabídka není určena pro zákazníky, kteří využívající nebo budou využívat jakékoliv promo v rámci EasySwitch, s platební metodou SIPO, s předplacenou metodou či pro firemní zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

JAK ZÍSKÁM DÁREK 777 KČ DO VYÚČTOVÁNÍ

Dárek 777 Kč v podobě slevy do Vyúčtování máme připravený jak pro nové zákazníky, tak i pro ty, kteří už s námi mají společný signál. Slevu 777 Kč můžete získat během trvání Promoakce , a to vždy na číslo Plátce. Nárok na Slevu 777 Kč vzniká objednáním služby a její následnou aktivací, a to nejpozději do 60 dnů od založení objednávky a využívání služby minimálně dvě zúčtovací období. Nebereme v úvahu, pokud dojde pouze k přesouvání služeb z jednoho čísla Plátce na druhé – musí opravdu dojít k nové aktivaci služby.

Jste náš STÁVAJÍCÍ zákazník? Vážíme si toho.

Jste náš zákazník, který už od nás má nějakou službu, a máte zálusk na další typ služby, který ještě u nás nevyužíváte? Výborně, důležité totiž je pořídit si na číslo Plátce jiný typ služby, který ještě nemáte.

Vybírat si tedy můžete ze 3 různých typů služeb a vždy si pro splnění podmínek vyberte ten typ, který ještě na svém Vyúčtování nemáte. Nárok na Slevu 777 Kč vzniká objednáním služby, její následnou aktivací nejpozději do 60 dnů od založení objednávky a využívání služby minimálně dvě zúčtovací období.

 1. TYP – GSM MOBILNÍ SLUŽBY
  A můžete vybírat mezi těmito tarify z aktuální nabídky:

  Start 130, Start 250, Red 2 GB, Vodafone Neomezený, Vodafone Neomezený Basic, Red Basic, Red Standard, Red Extra, Red Maxi, Business Red Super, Business Red Extra, Business Red Maxi, Vodafone Business Neomezený+

  Pokud již máte aktivní službu Pevný internet od UPC a přejete si pořídit TYP GSM MOBILNÍ SLUŽBY, pak stačí, když za UPC Pevný internet platíte měsíčně alespoň 300 Kč (vč. DPH).
 2. TYP – PEVNÝ INTERNET
  Jakýkoli Pevný internet Vodafonu včetně UPC internetu.
 3. TYP – TELEVIZE
  Konkrétně:
  Vodafone TV – Klasik, Komfort či Komplet. Pro vás, kteří máte Pevný internet od UPC, je tu Horizon TV.

Budete náš NOVÝ zákazník? Děkujeme.

Pořiďte si u nás rovnou 2 různé typy služeb pro jedno číslo Plátce a dárek v podobě Slevy 777 Kč, která se vám objeví následně ve Vyúčtování, je váš. Nárok na Slevu 777 Kč vzniká objednáním 2 různých typů služeb a jejich následnou aktivací, a to nejpozději do 60 dnů od založení objednávky.

Vybíráte z 3 možných typů – stejně jako náš stávající zákazník – TYP GSM MOBILNÍ SLUŽBY, TYP – PEVNÉ PŘIPOJENÍ, TYP – TELEVIZE.

JAK PROMOAKCE FUNGUJE

Názorný příklad: Máte-li například již na čísle Plátce jakékoli GSM mobilní služby (mobilní tarify), můžete si vybrat jakýkoli tarif z Vodafone Televize nebo nějakou službu z Pevného připojení.  Pokud si ale vezmete další GSM mobilní službu, tak na Slevu 777 Kč nebudete mít nárok.

Slevu 777 Kč vám připíšeme do nejbližšího Vyúčtování, ale může se stát, že pokud si službu pořídíte ke konci svého Vyúčtovacího období, nestihne se propsat a najdete ji až v následujícím Vyúčtování.

Slevu 777 Kč ve Vyúčtování od Vodafonu objevíte na titulní straně – položka „Ostatní platby a slevy“, a vždy je uvedena bez 21% DPH (což odpovídá částce 642,1488 Kč). Ve Vyúčtování od UPC neuvidíte Slevu hned na titulní straně, ale v podrobném rozpisu – položka „Ostatní poplatky“. V tomto Vyúčtování uvádíme částku Slevy jak s 21% DPH, tak i bez DPH.

Pokud je celková částka za všechny služby na Vyúčtování nižší než 777 Kč, nemusíte se bát, že o Slevu přijdete, nevyčerpanou část vám totiž převedeme do dalšího Vyúčtování. Maximálně ji ale můžete vyčerpat do konce roku 2020.

KDE SI PROMOAKCI POŘÍDÍTE

Nakupte v našem eShopu, zavolejte našim operátorům Linky péče o zákazníky nebo přijďte do prodejny Vodafonu.

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.

Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2,155 00 Praha 5, IČ 25788001.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tuto promoakci, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Vytisknout