Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky pro získání dárku při dobití od 26.6.2013 do 31.12.2013 – prodlužujeme napořád

Tato nabídka je určena všem zákazníkům společnosti Vodafone, kteří si od 25.6.2013 do 31.12.2013 zakoupí Kartu na víkend, jednorázově dobijí v hodnotě 250 Kč a více a to jakýmkoliv způsobem.  Dárek vždy získá dobíjené číslo, nikoli osoba, která dobití provedla.

Nyní tuto nabídku prodlužujeme napořád. Tzn. zákazník získá dárek za dobití i po 31.12.2013.

  1. Zákazníci, kteří splní uvedené podmínky (dobijí si kredit v hodnotě od 250Kč včetně), získá nejpozději do 24 hodin dárek. Podmínkou pro získání odměny je jednorázové dobití kreditu ve výše uvedené hodnotě. Pro získání nabídky je rozhodující hodnota jednorázového dobití kreditu, hodnoty více dobití kreditu se tedy nesčítají, ale posuzují vždy zvlášť. Při dobití 250 Kč a více získá zákazník volání do všech sítí za 2,50 Kč a to na 30 dní počínající dnem aktivace dárku (aktivace bude potvrzena SMS zprávou).
  2. Předplacenou kartu lze dobít i opakovaně s tím, že dárek zákazník získá vždy na 30 dní od posledního dobití; pokud např. dva měsíce nedobije, nárok na zvýhodněné volání neztrácí, při další dobití opět volá za zvýhodněnou sazbu
  3. Zákazník může volat do všech sítí v ČR za 2,50Kč/min. již od okamžiku aktivace a po následujících 30 kalendářních dnů. K ukončení služby dojde vždy poslední (třicátý) den v rozmezí od 13:00 do 23:59.
  4. Nabídka zahrnuje běžné volání a neplatí pro služby třetích stran (např. audiotex,  apod.). Pro odchozí hovory, včetně hovorů zdarma, je nutné mít kladný zůstatek kreditu.
  5. O aktivaci bude zákazník informován SMS zprávou.
  6. Vodafone nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci této akce (zejména při dobíjení kreditu) a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech akce včetně jejího ukončení. Vodafone je oprávněn kdykoliv změnit tato pravidla, a to zveřejněním změny na www.vodafone.cz.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  10. Tyto podmínky jsou účinné od 30.12.2013.

Vytisknout