Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky pro akci „získání čtyř dní SMSkování zdarma do sítě Vodafone při online dobití od 1.7.2012 do 31.7.2012“

  1. Akci při online dobíjení pořádá společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 257 88 001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 6064 (dále jen „Vodafone“).
  2. Akce se může zúčastnit každý zákazník společnosti Vodafone, který si v období od 1.7.2012 0:00 hod do 31.7.2012 23:59 hod dobije online (na https://dobijeni.vodafone.cz/ nebo přes Internetovou samoobsluhu) pomocí platební karty kredit pro předplacenou Vodafone kartu v minimální hodnotě 300 Kč. Dárek vždy získá dobíjené číslo, nikoli osoba, která dobití provedla.
  3. Zákazníkům, kteří splní uvedené podmínky (dobijí si kredit online pomocí platební karty), získá nejpozději do 48 hodin dárek a to čtyři dny SMSkování do sítě Vodafone zdarma.
  4. Předplacenou kartu lze dobít během této doby (1.7.2012 – 31.7.2012) i opakovaně s tím, že dárek zákazník obdrží při každém takovém dobití. Pokud ovšem dojde k opakovanému dobití v rámci jednoho kalendářního dne, či v průběhu čtyř dní, kdy je dárek aktivní, není další aktivace možná. Zákazník tak získá v tomto období dárek pouze jednou.
  5. Zákazník může zdarma volat již od okamžiku aktivace a po následující čtyři kalendářní dny. O aktivaci bude zákazník informován SMS zprávou.
  6. Vodafone nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci této akce (zejména při dobíjení kreditu) a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech akce včetně jejího ukončení. Vodafone je oprávněn kdykoliv změnit tato pravidla, a to zveřejněním změny na www.vodafone.cz.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1.7.2012.

Vytisknout