Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky předplacené „Data SIM for Visitors“ - platné do

 1. Nabídka „Data SIM for Visitors“ je určena všem zákazníkům, kteří navštíví vybrané prodejny (seznam na www.vodafone.cz/visitors) a zakoupí si tuto SIM.
 2. Karta je určena pro datové připojení mobilu, tabletu i notebooku. K dispozici máte až 10 GB dat s platností  30 dnů.
 3. V české síti Vodafonu můžete volat po dobu 30 dnů zdarma a bez omezení. Při vytáčení čísla se vám ozve varovné hlášení o nedostatečném kreditu, které při volání do sítě Vodafonu můžete ignorovat. Varovné hlášení zní:


  Je nám líto, váš kredit je příliš nízký. Dobijte si ho prosím. – Czech

  Sorry, your account balance is too low, please top-up - English

 4. Pro volání do ostatních sítí v ČR i do zahraničí si musíte dobít kredit. Způsoby dobití kreditu naleznete na www.vodafone.cz/visitors.
 5. Pokud plánujete využívat SIM kartu déle než uvedených 30 dnů, je nutné telefonicky kontaktovat operátora (číslo 00420 776 975 324) nebo navštívit kteroukoli prodejnu Vodafonu, abychom vám nastavili správnou funkci služeb!

  Pokud tak neučiníte, bude vám po vypršení platnosti služeb stržen kredit, který je potřeba k obnově balíčků, a obnoví se balíčky za plnou cenu, což činí:

  data 10 GB: 1008,30 Kč; neomezené volání v síti Vodafonu: 708,50 Kč, celkem: 1716,80 Kč.

 6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník OneNet a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5,
  IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze
  sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoli i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky těchto tarifů, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 9. Tyto podmínky jsou účinné od 1.1.2015 a nahrazují podmínky ze dne 8. 6. 2014.

Vytisknout