Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky poskytování služby BlackBerry Internet Service - platné do 10.7. 2014

Služba BlackBerry Internet Service (dále jen BIS) je doplňkovou datovou službou, která umožňuje přístup z mobilních telefonů BlackBerry k e-mailovým účtům, kontaktům a kalendáři, které podporují protokoly POP3 a IMAP. Služba BIS obsahuje neomezený přístup k internetu z vestavěného webového prohlížeče v případě, že datový přenos probíhá prostřednictvím přístupového bodu APN BlackBerry.

Aktivace služby

Službu BIS je možno užívat pouze s mobilním telefonem BlackBerry a datovým tarifem Připojení pro mobil super, Připojení pro mobil premium, Připojení pro mobil premium+, Internet v mobilu naplno, případně Fér tarifem 599 a vyšším nebo Business Fér tarifem 599 a vyšším. Aktivace služby BIS je možná pouze s těmito tarify, dojde-li ke změně tarifu na jiný mimo výše vyjmenované, bude služba BIS deaktivovaná.

Služba BIS není určena zákazníkům s předplacenou kartou.

Zákazník si může nastavit až 3 e-mailové účty, ke kterým bude přistupovat. 

Cena Služby BIS

Služba BIS je zdarma k výše uvedeným tarifům. Probíhá-li přenos dat přes jiné APN než BlackBerry, spotřebovává svůj datový objem v daném datovém tarifu. Aplikace třetí strany (jiné než autorizované Blackberry) mohou způsobit, že data budou přenášena přes APN Internet. Neomezený přístup k e-mailovým účtům, kontaktům, kalendáři, internetu přes APN BlackBerry se netýká roamingového provozu.

Tyto podmínky jsou platné od 1.4.2013

Vytisknout