Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky žvýkačky Wrigley Five jako dárek

  1. Žvýkačky Wrigley Five s příchutí Electro, Evolution, Pulse nebo Turbulence jako dárek (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník, který si koupí novou předplacenou Vodafone kartu s kreditem ve výši 200 Kč (dále jen „zákazník“) na vybraných prodejních místech (dále jen „prodejní místa.“)
  2. Nabídka platí od 15. 4. 2013 do vyčerpání zásob celkem 50.000 kusů, nejpozději však do 31. 7. 2013.
  3. Prodejní místa, kde se žvýkačky Wrigley Five vydávají, jsou viditelně označena reklamními materiály (plakáty, wobblery) s vyobrazením balení žvýkaček Wrigley Five a logem Vodafonu. Žvýkačky jsou na jednotlivých prodejních místech dostupné vždy jen do vydání zásob dané prodejny.
  4. Nárok na žvýkačky musí zákazník uplatnit současně s koupí předplacené karty.
  5. Konkrétní příchuť vydaných žvýkaček závisí na zásobách daného prodejního místa a nelze si ji vybrat.
  6. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  8. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 15. 4. 2013.

Vytisknout