Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky žvýkačky Wrigley Five jako dárek

  1. Žvýkačky Wrigley Five s příchutí Electro, Evolution, Pulse nebo Turbulence jako dárek (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník, který si koupí novou předplacenou Vodafone kartu s kreditem ve výši 200 Kč (dále jen „zákazník“) na vybraných prodejních místech (dále jen „prodejní místa.“)
  2. Nabídka platí od 15. 4. 2013 do vyčerpání zásob celkem 50.000 kusů, nejpozději však do 31. 7. 2013.
  3. Prodejní místa, kde se žvýkačky Wrigley Five vydávají, jsou viditelně označena reklamními materiály (plakáty, wobblery) s vyobrazením balení žvýkaček Wrigley Five a logem Vodafonu. Žvýkačky jsou na jednotlivých prodejních místech dostupné vždy jen do vydání zásob dané prodejny.
  4. Nárok na žvýkačky musí zákazník uplatnit současně s koupí předplacené karty.
  5. Konkrétní příchuť vydaných žvýkaček závisí na zásobách daného prodejního místa a nelze si ji vybrat.
  6. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  8. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 15. 4. 2013.

Vytisknout