Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky Vodafone Music Pass se 100% slevou na 3 měsíce

Pro koho jsme Nabídku připravili

 1. Nabídku „Vodafone Music Pass se 100% slevou na 3 měsíce“ (dále najdete pod „Nabídka“) může využít:
  1. stávající zákazník, který si s námi prodlouží smlouvu na dalších 24 měsíců, nebo nový zákazník, který uzavře smlouvu na 24 měsíců
  2. zákazník, který si pořídí jednu z těchto předplacených karet:
   • Datuj s Balíčkem ke kartě FIX – 1,2 GB a SMS v síti neomezeně
   • Datuj s Balíčkem ke kartě FIX – 500 MB a SMS v síti neomezeně
   • Karta 26
 2. Abyste mohli Nabídku využít, je třeba mít aktivní některou z našich služeb, která je kombinovatelná se službou Vodafone Music Pass – váš tarif nebo předplacená karta tedy musí obsahovat jeden z následujících datových balíčků: Připojení pro mobil, Mobilní připojení, Data LTE, Data Naplno nebo Balíček ke kartě FIX.
 3. Se službou Vodafone Music Pass vám přehrávání hudby prostřednictvím aplikací Deezer, Apple Music, Tidal, MusicJet, Evropa 2, Frekvence 1, Youradio, Pigy, Spotify Music, iRádio, Rádiotéka a Radio Wave nebude spotřebovávat žádná data.
 4. Nabídku bohužel nemohou využít zákazníci OneNetu a firemní zákazníci s rámcovou smlouvou.

Kde si Nabídku pořídíte

 1. Vodafone Music Pass si můžete pořídit:
  • v prodejnách Vodafonu,
  • na zákaznické lince,
  • v eShopu Vodafonu,
  • na speciální webové stránce, na kterou se dostanete skrze promo banner na internetové samoobsluze Můj Vodafone, či v aplikaci Můj Vodafone.

Jak se Nabídka chová

 1. Pokud již využíváte placenou verzi Vodafone Music Pass a chcete využít této Nabídky, je nutné nejdříve placenou měsíční verzi zrušit.
 2. Službu Vodafone Music Pass se 100% slevou můžete využívat po dobu 3 následujících zúčtovacích období (nebo kalendářního měsíce u předplacených karet). Vždy záleží na datu aktivace Nabídky a začátku vašeho zúčtovacího období.
 3. Pro lepší představu uvádíme příklad: Pokud si zákazník, který má začátek zúčtovacího období 4. dne v měsíci, službu aktivuje 10. 3. 2019, bude ji moci využívat se 100% slevou od 10. 3. 2019 do 3. 7. 2019 (tedy v probíhajícím a poté ve 3 následujících zúčtovacích obdobích). Pokud si zákazník službu nezruší, bude mu následně, tedy od 4. 7. 2019 účtována za 99 Kč měsíčně.
 4. U zákazníků s předplacenou kartou budeme službu Vodafone Music Pass po uplynutí 3 měsíců účtovat pouze v případě, že zákazník bude mít dostatečný kredit.
 5. V rámci Nabídky můžete navíc získat dárek – rozdvojku na sluchátka. Dárek dostanete při pořízení Nabídky v rámci eShopu, v prodejnách Vodafonu a na dalších prodejních místech předplacených karet Vodafone označených logem (GECO, HDS Relay, dále ve vybraných trafikách, čerpacích stanicích, večerkách a prodejnách potravin). Dárek budeme vydávat pouze do vyčerpání zásob v rámci daného prodejního místa.

Kde si Nabídku zrušíte

 1. Aktivní Vodafone Music Pass bude po uplynutí 3 celých zúčtovacích období, kdy byl se 100% slevou, následně účtován za 99 Kč měsíčně.
 2. Nabídku je možné kdykoli deaktivovat, a to v aplikaci Můj Vodafone, v internetové samoobsluze Můj Vodafone, v prodejnách Vodafonu či na zákaznické lince Vodafonu.
 3. Více informací o službě Vodafone Music Pass najdete v podmínkách služby.

Společná ustanovení

 1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky služeb, podmínky Vodafone Pass, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
 2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
 3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 18. 2. 2019.