Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „telefon Vodafone N9 Lite za 1 Kč“

 1. Nabídka „telefon Vodafone N9 Lite za 1 Kč“ (dále jen „Nabídka“) je určena novým i stávajícím zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže. Nabídka není určena pro zákazníky Vodafone OneNet.
 2. Nárok na slevu vzniká při současném uzavření nebo prodloužení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek na 24 měsíců k tarifům Red Home nebo Red+ Home se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši alespoň 990 Kč a zároveň při pořízení telefonu se slevou až 8.000 Kč
 3. Nabídka se vztahuje pouze na telefon Vodafone N9 Lite.
 4. Nabídku může zákazník využít k jednomu aktivnímu závazku Minimálního měsíčního plnění se zvýhodněním ve výši alespoň 990 a v délce trvání 24 měsíců. Nabídka může být poskytnuta maximálně jednou za 24 měsíců.
 5. Nabídka je platná pouze do vyprodání zásob.
 6. V odůvodněných případech je Vodafone oprávněn požadovat vratnou volací jistinu ve výši 1.000 Kč po:
  1. novém zákazníkovi,
  2. stávajícím zákazníkovi, který ještě na žádném z Plátců neuhradil 3 celá Vyúčtování,
  3. zákazníkovi, který přechází z předplacené platební metody na tarifní řešení.
 7. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou a při koupi telefonu bez závazku minimálního měsíčního plnění, nebo se závazkem minimálního měsíčního plnění nižším než 990.
 8. Pokud chce zákazník uplatnit 30denní záruku spokojenosti na tarif (služby), musí doplatit zlevněný telefon na plnou cenu před slevou nebo vrátit zakoupený telefon. Telefon musí být nepoškozený kompletní a splňovat podmínky pro vrácení zařízení. V opačném případě je Vodafone oprávněn požadovat po zákazníkovi doplacení ceny telefonu v plné ceně před slevou.
 9. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 11. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 2. 2019.

Vytisknout