Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Tablet Vodafone Smart Tab 4G s datovým tarifem Mobilní připojení 1,5 GB“

 1. Nabídka „Tablet Vodafone Smart Tab 4G s datovým tarifem Mobilní připojení 1,5 GB“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu (dále jen Nabídka) je určena zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže.
 2. Nabídka je určena pro zákazníky, kteří splňují následující podmínky:
  1. Jsou paušálními zákazníky společnosti Vodafone po dobu minimálně 6 měsíců a zároveň nebyli na žádném čísle v posledních 3 měsících v prodlení s platbou za poskytnuté služby
  2. Jejichž průměrná měsíční útrata za celý zákaznický účet činí minimálně 50 Kč vč. DPH
 3. Podmínkou získání slevy na tablet Vodafone Smart Tab 4G je současné uzavření nové smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek na datový tarif Mobilní připojení 1,5 GB s 25% slevou se závazkem na 24 měsíců s Minimálním měsíčním plněním 249 Kč.
 4. Při využití nabídky zákazník získá dodatečnou slevu na cenu tabletu tak, že koncová cena se sníží na 1 Kč.
 5. Tuto nabídku může využít zákazník na každém telefonním čísle splňujícím definici „věrného zákazníka“ dle bodu 2 pouze jednou,
 6. V případě uplatnění záruky spokojenosti na tarif je zákazník povinen uplatnit tuto záruku i telefon či tablet získaný.
 7. Záruku spokojenosti je možné uplatnit pouze v prodejnách společnosti Vodafone Czech Republic a.s.
 8. Sleva neplatí při koupi tabletu s předplacenou kartou či bez při koupi tabletu bez závazku Minimálního měsíčního plnění (MSL).
 9. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 11. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Nabídka platí od 22. 5. 2015
 13. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 22. 5. 2015.

Vytisknout