Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky Sleva 500 Kč na telefon

 1. Nabídka Vodafonu Sleva 500 Kč na telefon zahrnuje možnost získat dodatečnou slevu na vybraný telefon v hodnotě 420,10 Kč bez DPH, tzn. 500 Kč včetně DPH.
 2. Nabídku mohou získat všichni firemní zákazníci Vodafonu (tj. podnikatelé dle platných právních předpisů).
 3. Nárok na slevu získá firemní zákazník v případě, že si v období od 16.3.2009 do 31.5. 2009 objedná novou SIM kartu s tarifem Nabito a tuto SIM kartu si aktivuje a k této SIM kartě si pořídí nový telefon. Objednávku je nutné učinit prostřednictvím zákaznické linky Vodafonu na tel. č. 800 77 77 00, v e-shopu Vodafonu nebo v jakékoli provozovně Vodafonu s výjimkou Vodafone turné a Vodafone na cestách.
 4. Telefon, na který má být uplatněná sleva spolu s nárokem na slevu si musí firemní zákazník objednat současně s učiněním objednávky dle čl. 3 těchto podmínek. V opačném případě zákazník ztrácí na slevu nárok.
 5. Je-li cena telefonu před slevou nižší než 507 Kč včetně DPH, nezíská zákazník slevu v plné výši, ale pouze částečně a to tak, že cena telefonu po slevě není nikdy nižší než 7 Kč včetně DPH.
 6. V případě, že je firemnímu zákazníkovi poskytnuta sleva z ceny zvýhodněného telefonu a firemní zákazník poruší Podmínky koupě zařízení za zvýhodněnou cenu, firemní zákazník bere na vědomí, že Vodafone je oprávněn doúčtovat mu rozdíl mezi standardní cenou telefonu a zvýhodněnou cenou telefonu, včetně poskytnuté slevy ve výši 500 Kč včetně DPH (případně nižší slevy poskytnuté v případě, že cena telefonu je nižší než 507 Kč včetně DPH).
 7. Pro vyloučení jakýchkoli pochybností do budoucna se uvádí, že v případě, že firemní zákazník využije tzv. Záruku spokojenosti, bude mu vrácena kupní cena telefonu, kterou skutečně uhradil, tzn. cena po slevě.
 8. Každý firemní zákazník má za celou dobu trvání Nabídky nárok pouze na poskytnutí maximálně 4 slev na jeden zákaznický účet. Pro vyloučení jakýchkoli pochybností se uvádí, že zákazník může získat vždy slevu ve výši max. 500 Kč (včetně DPH) na jeden telefon.
 9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 11. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 16.3.2009.

Vytisknout