Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky sleva 100 Kč při současném nákupu Karty pro partu a dobíjecího kuponu v prodejnách Tesco

  1. Slevu 100 Kč na předplacenou Vodafone kartu Karta pro partu (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník, který si zakoupí promo balení obsahující Kartu pro partu s kreditem 200 Kč a dobíjecí kupon v hodnotě 200 Kč (dále jen „zákazník“) v prodejnách Tesco (dále jen „prodejní místa.“)
  2. Nabídka platí od 1. 11. 2013 do 31. 12. 2013 nebo do vyčerpání zásob celkem 2.500 ks promo balení.
  3. Nabídka je na jednotlivých prodejních místech dostupná vždy jen do vydání zásob daného prodejního místa. Jeden zákazník může tuto nabídku využít maximálně třikrát.
  4. Nabídka se vztahuje pouze na viditelně označená promo balení obsahující Kartu pro partu a dobíjecí kupon. Nabídka neplatí pro zakoupení samostatné Karty pro partu a samostatného dobíjecího kuponu.
  5. Na tuto Nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti
  6. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  8. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2015 a nahrazují podmínky ze dne 15. 11. 2013.

Vytisknout