Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky "Příslušenství k Samsung Galaxy S6 zdarma"

  1. Balíček Samsung  příslušenství k telefonu Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge obsahující bezdrátovou nabíječku a pouzdro (dále jen „nabídka“) získá za cenu 1 Kč vč. DPH každý zákazník, který si koupí u Vodafonu telefon Samsung Galaxy S6 nebo S6 Edge  a zároveň uzavře na svém nebo novém čísle novou smlouvu, případně smlouvu na stávajícím čísle prodlouží v případě, že mu do jejího konce zbývá méně než 10 měsíců (dále jen „zákazník“). Nabídka příslušenství je limitována počtem 500 ks.
  2. Akce platí pro nefiremní a firemni zákazníky a také korporátní zákazníky vyžívající služby OneNet.
  3. Nabídka platí od 17. 4. 2015 do vyčerpání zásob, nejpozději však do 1. 7. 2015.
  4. V rámci nabídky má zákazník nárok na 1 příslušenství k jednomu zakoupenému talefonu..
  5. Nárok na “nabídku” musí zákazník uplatnit současně s uzavřením smlouvy na minimální měsíční plnění.
  6. V případě vrácení telefonu Samsung Galaxy S6 ve 14denní zákonné lhůtě během 30denní záruky spokojenosti musí zákazník současně vrátit i Příslušenství
  7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  9. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 17. 4. 2015.

Vytisknout