Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Předplacený internet v mobilu zdarma napořád“

 1. Na nabídku „Předplacený internet v mobilu zdarma napořád“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví a zakoupí Balíček v období od 16.1.2012 do vyčerpání zásob ve kterékoliv Vodafone prodejně nebo na Vodafone eShopu.
 2. Koupí Balíčku za cenu 300 Kč včetně DPH a jeho aktivací získá zákazník předplacenou Vodafone SIM kartu s předplaceným tarifem na míru, kredit 300 Kč a datový tarif Vodafone Internet v mobilu, na který bude zákazníkovi od aktivace Balíčku poskytnuta sleva ve výši 100% navždy. Podmínkou poskytnutí a trvání slevy 100% na datový tarif Vodafone Internet v mobilu je dobíjení kreditu předplacené Vodafone SIM karty v minimální výši 400 Kč v každém kalendářním měsíci počínaje měsícem, ve kterém bude Balíček aktivován, přičemž do 30.6.2012 bude tato částka v rámci promo akce snížena na 300 Kč.
 3. Při změně datového tarifu, jeho deaktivaci nebo nesplněním nebo nedodržením podmínek pro získání a trvání této nabídky zákazník o slevu 100% na datový tarif Vodafone Internet v mobilu přichází. Pro vyloučení pochybností se uvádí, že nárok na slevu zaniká také v případě přechodu z platební metody předplacené karta na platební metodu vyúčtování.
 4. Datový tarif Internet v mobilu naplno disponuje 150 MB FUP (Fair User Policy; limit, po jehož dosažení během zúčtovacího období může být zákazníkovi dočasně zpomalena rychlost).
 5. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
 6. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
 7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, podmínky Tarifů na míru a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 10. Tuto nabídku lze využít v období od 16.1.2012 do vyčerpání zásob.
 11. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 16.1.2012.

Vytisknout