Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Předplacený internet na 1 rok“

  1. Na „Balíček předplacený internet na 1 rok“ (dále jen „Balíček“) má nárok každý zákazník, který navštíví v období od 23.12.2010 do odvolání některého partnera, u něhož lze balíček zakoupit. Přehled partnerů naleznete zde. (PDF)
  2. Koupí balíčku za 2877 Kč a jeho aktivací získá zákazník předplacenou Vodafone Divokou kartu formátu MicroSIM a datový tarif Internet v mobilu naplno na 12 měsíců se 100% slevou.
  3. Datový tarif Internet v mobilu naplno disponuje 600 MB FUP (Fair User Policy; limit, po jehož dosažení během zúčtovacího období může být zákazníkovi dočasně zpomalena rychlost).
  4. Koupí tohoto Balíčku dává zákazník automaticky svůj souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vodafone Czech Republic a.s. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dalších právních předpisů, to vše ve smyslu Všeobecných podmínek pro poskytování služeb elektronických komunikací. Více informací na www.vodafone.cz
  5. Při změně datového tarifu nebo jeho deaktivaci zákazník o slevu 100% na datové připojení Internet v mobilu naplno přichází. Stejně jako v případě přechodu z předplacené karty na tarifní program.
  6. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  7. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
  8. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  9. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 23. 12. 2010.

Vytisknout