Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky “Předplacené datové tarify pro tablety“

  1. Nabídka „Předplacené datové tarify pro tablety“ obsahující balíček s názvem Tablet naplno (dále jen „Tablet naplno“) je určena všem zákazníkům, kteří navštíví webové stránky Vodafone eShop (dále jako „eShop“) a od 1.4.2012 si prostřednictvím eShopu zakoupí Tablet naplno. Balíček Tablet naplno je možné zakoupit ve vybraných prodejnách společností Electroworld, Mobil Pohotovost, K+B elektro, Setos-space, Mall.cz, CZC.cz a Alza.cz, Mironet.cz a.s. a společnosti iStyle Czech Republic.
  2. Koupí balíčku Tablet naplno prostřednictvím eShopu za 200 Kč (nebo prostřednictvím vybraných prodejen za 1 Kč při splnění podmínky současného nákupu iPad nebo jiného tabletu) a jeho aktivací získá zákazník Tarif na míru obsahující SIM kartu Vodafone s platební metodou dobíjení, kredit 500 Kč a tarif Vodafone Internet v mobilu naplno, na který bude zákazníkovi po dobu prvních 12 měsíců od aktivace Balíčku poskytnuta sleva ve výši 10%.
  3. Zákazník je povinen zajistit, že výše předplaceného kreditu umožňuje měsíční zaúčtování poplatku za tarif Vodafone Internet v mobilu naplno. V případě, že na předplacené kartě nebude dostatečný kredit pro zaúčtování tohoto měsíčního poplatku, dojde k automatické deaktivaci výše uvedeného přednastaveného datového tarifu a aktivaci tarifu Vodafone internetu v mobilu na den. Po deaktivaci je možné si tarif Vodafone Internet v mobilu naplno znovu aktivovat, ale sleva uvedená v bodu č. 2) již nebude znovu aktivována.
  4. K deaktivaci balíčku Tablet naplno dále dojde při přechodu na jiný datový tarif, při přechodu na jiný hlasový tarif, při zrušení nebo deaktivaci tarifu.
  5. Na tuto nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  6. Každý zákazník je oprávněn si prostřednictvím eShopu zakoupit maximálně jeden kus balíčku Tablet naplno.
  7. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky Tarifů na míru, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
  9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  10. Tyto podmínky jsou účinné od 1.4.2012.

Vytisknout