Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Powerbank 2600mAh za 1 Kč k zakoupenému chytrému zařízení“

 1. Powerbank 2600mAh za zvýhodněnou cenu 1 Kč s DPH (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník ke každému zakoupenému chytrému telefonu či tabletu, který podporuje LTE (dále jen „chytré zařízení“) jakékoli značky, ať už si ho pořídí na splátky či za standardní cenu.
 2. Nabídka platí od 15. 11. 2016 do vyčerpání zásob, celkem 35 000 kusů.
 3. Zákazník získá Powerbanku 2600mAh (dále jen „Powerbanka“) při nákupu chytrého zařízení při využití všech prodejních kanálů. 
 4. V rámci nabídky má zákazník nárok pouze na 1 ks Powerbanky k 1 zakoupenému chytrému zařízení.
 5. Zákazník, který využije nabídku „Balíček dvou telefonů jeden za standardní cenu a druhý za 1 Kč vč. DPH“ nemá na Powerbanku za 1 Kč s DPH nárok.
 6. Na tuto Nabídku se vztahují podmínky uvedené v reklamačním řádu zboží na www.vodafone.cz .
 7. V případě, že zákazník projeví zájem o výměnu Powerbanky za nabitou, může tak uskutečnit na všech prodejnách Vodafone, a to za předpokladu, že bude souhlasit s výměnou za jinou (testovací) Powerbanku a jeho Powerbanka nebude mechanicky ani jinak poškozena. Na takovou Powerbanku (vyměněnou a nabitou) se i nadále vztahují podmínky reklamačního řádu zboží na www.vodafone.cz. Možnost vyměnit Powerbanku za nabitou bude mít zákazník v době od 15. 11. 2016 – 31. 1. 2017 a dále za předpokladu, že na prodejně bude aktuálně nabitá Powerbanka k dispozici. Společnost Vodafone si vyhrazuje právo v odůvodněných případech výměnu Powerbanky zákazníkovi neumožnit.
 8. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 11. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 15. 11. 2016.

Vytisknout