Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky multivitaminové energetické bonbony Energit jako dárek

 1. Multivitaminové energetické bonbony Energit s příchutí fresh citron nebo fresh jablko jako dárek (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník, který si koupí novou předplacenou Vodafone kartu s kreditem ve výši 200 Kč (dále jen „zákazník“) na vybraných prodejních místech (dále jen „prodejní místa.“)
 2. Nabídka platí od 15. 10. 2013 do vyčerpání zásob celkem 50.000 kusů, nejpozději však
  do 31. 1. 2014.
 3. Prodejní místa, kde se bonbony Energit vydávají, jsou viditelně označena reklamními materiály (plakáty, wobblery) s vyobrazením balení bonbonů Energit a logem Vodafonu. Bonbony jsou na jednotlivých prodejních místech dostupné vždy jen do vydání zásob dané prodejny.
 4. V rámci nabídky má zákazník nárok na 1 balení Energit k 1 zakoupené předplacené Vodafone kartě s kreditem ve výši 200 Kč.
 5. Nárok na bonbony musí zákazník uplatnit současně s koupí předplacené karty.
 6. Konkrétní příchuť vydaných bonbonů Energit závisí na zásobách daného prodejního
  místa a nelze si ji vybrat.
 7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 9. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2015 a nahrazují podmínky ze dne 15. 10. 2013.

Vytisknout