Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky “Mobilní Broadband - Balíčky Vše v jednom“

 1. Na „Mobilní Broadband – Balíčky Vše v jednom“ (dále jen „Balíčky“) má nárok každý firemní nebo nefiremní zákazník, který si jej zakoupí společně s novou SIM kartou s paušálem.
 2. Balíčky se skládají z následujících komponent, které lze vzájemně kombinovat:
  • notebook Acer s preinstalovaným užitečným softwarem (antivirus, MS Office 2010 starter, Windows 7 Home Premium, Mozilla Firefox)
  • Samsung Galaxy Tab
  • netbook Samsung s preinstalovaným užitečným softwarem (Vodafone Mobile Connect, Windows 7 Starter)
  • datový tarif Připojení na stálo nebo datový tarif Vodafone Internet v mobilu naplno
  • USB 3G modem nebo USB Kombo modem
 3. Notebook Acer, netbook Samsung a Samsung Galaxy Tab jsou v rámci této nabídky prodávány pouze za standardní cenu.
 4. Při koupi Balíčků si zákazník může vybrat datový tarif, který je speciálně cenově zvýhodněn:
  • Připojení na stálo s 25% slevou na 24 měsíců
  • Vodafone Internet v mobilu naplno s 10% slevou na 24 měsíců

  V případě volby cenového zvýhodnění uvedeného výše se zákazník zároveň zavazuje používat uvedený datový tarif po dobu nejméně 24 měsíců od data aktivace, tj. nesmí ho deaktivovat dříve. Pokud tak učiní, Vodafone je oprávněn mu naúčtovat pokutu ve výši měsíční ceny datového tarifu bez DPH násobené počtem měsíců, které chybějí do doby 24 měsíců. Deaktivace může proběhnout i automaticky při změně (snížení) nastavení a dosažení limitu služeb Flexistrop, Volací jistina nebo pokud je zákazník blokován z důvodu neuhrazení faktur, v tomto případě je Vodafone rovněž oprávněn naúčtovat smluvní pokutu.

 5. Na Balíčky se vztahuje záruka spokojenosti, pokud zákazník dodrží všechny její podmínky včetně vrácení veškerého obsahu Balíčků v nepoškozeném stavu. Pokud budete chtít zákazník využít 30 denní záruky spokojenosti, pak je nutné kontaktovat naší linku Péče o zákazníky nebo Vodafone prodejny, aby nebyla zákazníkovi naúčtována smluvní pokuta za porušení délky trvání této nabídky. Společně s využitím této záruky spokojenosti v případě SIM karty, společnost vyžaduje i vrácení komponent této nabídky, a to buď Kombo modemu za 977 Kč nebo 777 Kč v případě firemních zákazníků nebo USB 3G modemu za 7 Kč, pokud si ji zákazník objednal v rámci Balíčku.
 6. Při koupi Balíčků může zákazník využít splátkového prodeje za standardní ceny dle Podmínek splátkového prodeje, který je dostupný pouze na těchto prodejních kanálech: prodejny Vodafone, telefonní linka 800 777 777 nebo 800 77 00 77.
 7. Tato nabídka není kombinovatelná s jinou nabídkou, která by byla poskytnuta na stejnou SIM kartu.
 8. Firemní zákazník obdrží navíc při pořízení notebooku Acer externí harddisk Acer za 1 Kč. Tato nabídka platí do vyprodání zásob.
 9. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 10. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby).
 11. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 12. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 14. 2. 2011 do 31.5.2011.

Vytisknout