Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky Karta pro partu s kreditem 200 Kč za cenu 100 Kč

  1. Nabídku Karta pro partu s kreditem 200 Kč za cenu 100 Kč (dále jen „nabídka“) má možnost využít každý zákazník, který na čerpací stanici EuroOil natankuje pohonné hmoty v minimálním objemu 10 l. Koupí nabídky a její aktivací získá zákazník Kartu pro partu s kreditem 200 Kč.
  2. Nabídka platí od 1. 7. 2014 do vyčerpání zásob celkem 1.000 kusů, nejpozději však do 31. 7. 2014.
  3. Na tuto Nabídku se nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.
  4. Nabídku je možné zakoupit na všech čerpacích stanicích EuroOil, aktuální seznam čerpacích stanic naleznete na ttps://www.ceproas.cz/mapa-cerpacich-stanic . Nabídka je na čerpacích stanicích dostupná vždy jen do vydání zásob dané čerpací stanice.
  5. Zákazník má nárok na 1 nabídku k jednorázovému natankování minimálně 10 l pohonných hmot.
  6. Nárok na nabídku musí zákazník uplatnit současně s koupí minimálně 10 l pohonných hmot.
  7. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  8. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  9. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2015 a nahrazují podmínky ze dne 1. 7. 2014.

Vytisknout