Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Karta pro partu na volání, SMS a data se slevou 20 % na balíček ke kartě Komplet v síti“

 1. Obsahem nabídky (dále jen „nabídka“) je limitovaná edice Karty pro partu na volání, SMS a data s extra slevou 20 % na balíček ke kartě Komplet v síti s automatickým obnovováním.
 2. Sleva na balíček platí 3 měsíce od první aktivace uvedeného balíčku (tj. pro první aktivaci a následující dvě automatické obnovení balíčku). Nárok na aktivaci balíčku se slevou platí 4 měsíce od aktivace karty a poté zaniká.
 3. Prodejní místa, kde je nabídka k dispozici, jsou viditelně označena reklamními materiály s vyobrazením nabídky. Nabídka je na vybraných prodejních místech dostupná vždy jen do vyčerpání zásob. Balení předplacené karty s nabídkou je označeno speciální samolepkou.
 4. Jeden zákazník si může tuto nabídku zakoupit maximálně pětkrát.
 5. Cena nabídky je 200 Kč a obsahuje:

  a)    počáteční kredit ve výši 100 Kč;

  b)    jednorázový balíček ke kartě Komplet v síti na prvních 30 dní (obsahuje neomezené volání a SMS v síti Vodafonu + 500 MB mobilních dat);

  c)    extra slevu 20 % na balíček ke kartě Komplet v síti s automatickým obnovováním s platností 3 měsíce.

 6. Pro tuto nabídku platí platný Ceník a Podmínky Karty pro partu společnosti Vodafone.
 7. V otázkách neupravených v těchto Podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky poskytování datových služeb a Podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 8. Pokud je v těchto Podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 9. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit Podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 10. Tyto Podmínky nabývají účinnosti dne 19. 9. 2016.

Vytisknout