Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Podmínky nabídky “Karta pro partu na volání nebo Karta pro partu na volání, SMS a data + klíčenka nebo taška jako dárek“

 1. Kartu pro partu na volání (s neomezeným voláním do sítě Vodafonu + 100 minut do ostatních sítí na 30 dní) nebo Kartu pro partu na volání, SMS a data (s neomezeným voláním a SMS do sítě Vodafonu + 500 MB dat na 30 dní), (dále jen „nabídka“) získá každý zákazník, který si zakoupí speciální edici Karty pro partu (dále jen „zákazník“) na vybraných prodejních místech.
 2. Klíčenku na krk nebo látkovou tašku (dále jen „dárek“) získá zákazník, který si koupí nabídku na prodejních místech.
 3. Nabídka je platná od 15.5.2015 do vyčerpání zásob karet a dárků, nejpozději však do 31.12.2015.
 4. Prodejní místa, kde je nabídka a dárek k dispozici, jsou viditelně označena reklamními materiály (plakáty, woblery) s vyobrazením nabídky a dárku.
 5. Nabídka a dárky jsou na jednotlivých prodejních místech dostupné vždy jen do vyčerpání zásob dané prodejny.
 6. Jeden zákazník může tuto nabídku využít maximálně pětkrát.
 7. Cena balení je 200 Kč a nabídka obsahuje počáteční kredit ve výši 100 Kč (platí pro obě karty).
 8. Aktivací karty dojde k automatické jednorázové aktivaci:

  a)    na Kartě pro partu na volání se aktivuje balíček Volání do všech sítí. Aktivace je potvrzena SMS zprávou a poté je možné následujících 30 dní zdarma volat do sítě Vodafonu a využívat 100 volných minut do ostatních sítí;

  b)   na Kartě pro partu na volání, SMS a data se aktivuje balíček Komplet v síti. Aktivace je potvrzena SMS zprávou a poté je možné následujících 30 dní zdarma volat a posílat SMS do sítě Vodafonu a využívat 500 MB mobilních dat.

 9. Pro tuto nabídku platí platný Ceník a podmínky Karty pro partu společnosti Vodafone.
 10. Zákazník má nárok na 1 dárek k 1 zakoupené Kartě pro partu s nabídkou.
 11. Nárok na dárek musí zákazník uplatnit současně s koupí předplacené karty.
 12. Na dárek nelze uplatit reklamaci.
 13. Na tuto nabídku se nevztahuje 30-denní záruka spokojenosti.
 14. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, podmínky poskytování datových služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 15. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 16. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 17. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 15.5.2015.

Vytisknout