Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Balíčky s telefonem od 1 Kč nebo jiným zařízením“ - platné do 9..10. 2014

 1. Nabídka „Balíčky s telefonem nebo jiným zařízením“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu (dále jen Nabídka) je určena zákazníkům Vodafone, kteří splňují dále podmínky uvedené níže.
 2. Při využití nabídky získá zákazník dodatečnou slevu na cenu telefonu nebo jiného zařízení zakoupeného na splátky tak, že počáteční platba se sníží na hodnotu  od 1 Kč (vč. DPH).
 3. Měsíční platba za balíček se skládá z měsíční platby za tarif a měsíční splátky za zařízení.
 4. Podmínkou získání slevy je, mimo jiné, uzavření nové smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek se závazkem na 24 měsíců a lze ji získat pouze v momentě uzavření této smlouvy.
 5. Sleva je platná pouze na zařízení označená v aktuální nabídce s konkrétně uvedeným tarifem, a je možné ji získat pouze v uvedené kombinaci tarifu, výše splátky a délky splácení za zařízení.  Příklad (vzor) aktuální 1. 6. - 30. 6. 2014:

  Balíček za 699 Kč

  Balíček za 999 Kč

  Balíček za 1499 Kč

  Telefon

  Samsung GALAXY Ace 3

  Samsung GALAXY S4 mini

  HTC One (M8)

  Tarif

  Red do sítě za 499 Kč

  Red za 699 Kč

  Red se vším všudy za 999 Kč

  Výše měsíční splátky na 24 měsíců

  200 Kč

  300 Kč

  500   Kč

 6. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek se závazkem k minimálnímu měsíčnímu plnění se zvýhodněním na některý z tarifů uvedených v tabulce výše a jen při současném pořízení zařízení na splátky (dle Podmínek služby Vodafone splátky).
 7. Slevu může zákazník získat jen na telefonním čísle, ohledně kterého byla uzavřena smlouva se závazkem minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců.
 8. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou, koupi telefonu bez využití Vodafone splátek a při koupi telefonu bez závazku minimálního měsíčního plnění (MSL).
 9. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 10. Vodafone je oprávněn požadovat zvýšenou jistinu ve výši až 10 000 Kč.
 11. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 12. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 13. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 14. Nabídka platí od 30. 5. 2014.
 15. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 27.6.2014 a nahrazují podmínky ze dne 30.5.2014.

Vytisknout