Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „Balíčky s telefonem od 1 Kč nebo jiným zařízením“

 1. Nabídka „Balíčky s telefonem nebo jiným zařízením“ dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu a Podmínek služby Vodafone Splátky  (dále jen Nabídka) je určena zákazníkům Vodafone, kteří splňují podmínky uvedené níže.
 2. Nabídka je určena pro zákazníky, kteří splňují následující podmínky:
  1. Jsou paušálními zákazníky společnosti Vodafone po dobu minimálně 6 měsíců a zároveň nebyli na žádném čísle v posledních 3 měsících v prodlení s platbou za poskytnuté služby
  2. Jejichž průměrná měsíční útrata za celý zákaznický účet činí minimálně 50 Kč vč. DPH
 3. Při využití nabídky získá zákazník dodatečnou slevu na cenu telefonu nebo jiného zařízení zakoupeného na splátky tak, že počáteční platba se sníží na hodnotu  od 1 Kč (vč. DPH).
 4. Měsíční platba za balíček se skládá z měsíční platby za tarif a měsíční splátky za zařízení.
 5. Podmínkou získání slevy je, mimo jiné, uzavření nové smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek se závazkem na 24 měsíců a lze ji získat pouze v momentě uzavření této smlouvy.
 6. Sleva je platná pouze na zařízení označená v aktuální nabídce s konkrétně uvedeným tarifem, a je možné ji získat pouze v uvedené kombinaci tarifu, výše splátky a délky splácení za zařízení.  Příklad (vzor) aktuální10. 10. - 31. 10. 2014:

  Balíček za 699 Kč

  Balíček za 999 Kč

  Balíček za 1499 Kč nebo za 1999 Kč

  Telefon

   LG F60 nebo Sony Xperia E3

  LG G3s nebo Sony Xperia M2 Aqua

   LG G3 nebo Sony Xperia Z3 Compact

  Tarif

  Smart 250 za 549 Kč

  Red LTE za 749 Kč

  Red LTE Plus za 999 Kč nebo Red LTE Premium za 1499 Kč

  Výše měsíční splátky na 24 měsíců

   150 Kč

  250 Kč

  500   Kč

 7. Nárok na slevu vzniká pouze při uzavření smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek se závazkem k minimálnímu měsíčnímu plnění se zvýhodněním na některý z tarifů uvedených v tabulce výše a jen při současném pořízení zařízení na splátky (dle Podmínek služby Vodafone splátky).
 8. Slevu může zákazník získat jen na telefonním čísle, ohledně kterého byla uzavřena smlouva se závazkem minimálního měsíčního plnění na dobu 24 měsíců.
 9. Sleva neplatí při koupi telefonu s předplacenou kartou, koupi telefonu bez využití Vodafone splátek a při koupi telefonu bez závazku minimálního měsíčního plnění (MSL).
 10. Tato nabídka neplatí pro zákazníky OneNet a nelze ji uplatnit u SIM karet zařazených pod písemnou smlouvu (s výjimkou smlouvy uzavřené dle Podmínek služeb a zboží za zvýhodněnou cenu).
 11. Vodafone je oprávněn požadovat zvýšenou jistinu ve výši až 10 000 Kč.
 12. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 13. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s., se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001 (a její síť, produkty a služby).
 14. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky Nabídky, s účinností ode dne oznámení nebo zveřejnění aktuálního znění na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 15. Nabídka platí od 30. 5. 2014.
 16. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1. 1. 2015 a nahrazují podmínky ze dne 10. 10. 2014.

Vytisknout