Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky Až 6 hodin na volání zdarma

 1. Nabídka Až 6 hodin na volání zdarma (dále též jen „nabídka“) je určena všem nefiremním a firemním zákazníkům bez písemné smlouvy (dále jen „zákazníci“). Firemními zákazníky jsou podnikatelé dle platných právních předpisů (s přiděleným IČ či DIČ).
 2. Výše volných minut se odvozuje od výše daného Tarifu na míru, který zákazník vlastní nebo si nově pořídí.
 3. V rámci této nabídky jsou volné minuty vždy dány na dobu 3 měsíců.

  Zákazník dostane balíček extra volných minut podle výše měsíčního plnění daného Tarifu na míru.
  • 0-177Kč - 10min zdarma/měsíc (celkem 30 minut)
  • 177-499Kč - 30 min zdarma/měsíc (celkem 90 minut)
  • 499-777Kč - 60 min zdarma/měsíc (celkem 3 hodiny)
  • 777 Kč - 1177Kč - 120 min zdarma/měsíc (celkem 6 hodin)
  • 1177Kč - 2177Kč - 120 minut zdarma na měsíc (celkem 6 hodin)
 4. Podmínkou pro získání této nabídky je koupě nového telefonu Samsung Monte.
 5. Nabídka není kombinovatelná s promoakcí „Kup si Samsung Monte a k tomu dostaneš Internet do mobilu na 4 měsíce zdarma“.
 6. Nárok na tuto nabídku musí zákazníci uplatnit současně s učiněním objednávky. V opačném případě zákazník ztrácí na nabídku nárok.
 7. Zákazník má možnost vrátit telefon v rámci 30 denní záruky spokojenosti poskytovanou společností Vodafone.
 8. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 9. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 10. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 11. Tato nabídka je platná od 17.5.2010 - 30.6.2010 .

Vytisknout