Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky 500 Kč sleva na vybrané chytré telefony pro věrné zákazníky

  1. Nabídka pro věrné zákazníky (dále jen „Nabídka“) umožňuje zákazníkům společnosti Vodafone získat 500 Kč slevu ze standardní ceny na vybrané chytré telefony na webové adrese: tam.je/telefon.
  2. Nabídka je určena zákazníkům, kteří budou osloveni SMS s tímto zněním: „Dobry den, uzijte si nas darek pro nejvernejsi zakazniky. Chytre telefony si ted muzete poridit bez dalsich podminek se slevou 500 Kc. Vyberte si ten pravy smartphone na tam.je/telefon. Vas Vodafone (OS zruste *77)“
  3. Tato nabídka je platná od 13.05.2013 do 30.06.2013.
  4. Sleva není poskytována na cenu volání, SMS, ani dalších doplňkových služeb či poplatků.
  1. V případě, že vyjde najevo, že uživatel telefonního čísla nesplňuje podmínky pro získání této Nabídky nebo nedoloží, že splňuje podmínky této Nabídky nejpozději do 30 dnů od výzvy společnosti Vodafone (která bude provedena prostřednictvím SMS zprávy), ztrácí zákazník nárok na tuto Nabídku.
  2. Zákazník, který obdrží SMS s Nabídkou, může zakoupit maximálně 2 kusy zlevněného telefonu na tam.je/telefon.
  3. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky Férových tarifů, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  4. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Vinohradská 167, 100 00 Praha 10, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
  5. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  6. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 13.05.2013.

Vytisknout