Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Podmínky nabídky „2 zařízení za cenu 1“

 1. Zákazník při nákupu vybraného chytrého telefonu za standardní cenu vč. DPH získá druhé určité zařízení za 1 Kč vč. DPH.
 2. Tato nabídka platí pouze při uzavření nové smlouvy se závazkem minimálně 249 Kč měsíčně či prodloužení smlouvy „Potvrzení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek“ na stejný závazek minimálně však ve výši 249 Kč měsíčně nebo závazek vyšší.
 3. Telefon za standardní cenu a k tomu zařízení za 1 Kč vč. DPH si zákazník může vybrat pouze z níže určených telefonů, viz tabulka.
 4. Nabídka přesně definuje značku a typ zařízení, které je možné koupit za standardní cenu vč. DPH - sloupec označený „Telefon za standardní cenu“ a které za 1 Kč vč. DPH sloupec „Zařízení za 1 Kč“.
  Telefon za standardní cenuCena

  Sony Xperia Xcompact

  8 777 Kč

  Samsung Galaxy A5 2017

  8 977 Kč

  Huawei P10

  12 977 Kč

  Samsung Galaxy S7

  13 977 Kč

  Sony Xperia XZ1 Compact

  14 977 Kč

  Sony Xperia XZ1

  16 977 Kč

  Huawei Mate 10 Pro

  20 977 Kč

  Samsung Galaxy S8

  21 977 Kč

  Samsung Galaxy S8+

  24 977 Kč

  Samsung Galaxy Note 8

  26 977 Kč

  Zařízení za 1 KčCena

  Alcatel Move Track GPS Tracker – hlídací obojek

  1 Kč

  Huawei Y6 2017

  Vodafone Smart N8

  Samsung Galaxy J3 2017

  Sony Xperia XA1

 5. Nabídku není možné využít na jiné typy telefonů či zařízení. Není ji možné využít při prodeji na splátky nebo kombinovat s jinou nabídkou se zvýhodněním na telefony či zařízení.
 6. Telefon za standardní cenu a zařízení za 1 Kč vč. DPH musí zákazník nakoupit najednou, oba musí být na jedné faktuře.
 7. V případě, že  je k tomu důvodná obava, Vodafone je oprávněn požadovat po zákazníkovi Bezpečnostní jistinu.
 8. Nabídka neplatí pro koupi samostatného telefonu či zařízení bez tarifu, koupi spolu s předplacenou kartou nebo při snížení závazku při obnově smlouvy „Potvrzení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek“.
 9. Zákazník může obdržet pouze jedno zařízení za 1 Kč vč. DPH k jednomu telefonnímu číslu (MSISDN), maximálně pak na jeden zákaznický účet (rodné číslo/IČ) může využít 4 telefony za 1 Kč vč. DPH.
 10. Pokud přijde zákazník v době trvání nabídky a bude požadovat přenos čísla od konkurence má nárok na nabídku i přesto, když se přenos uskuteční až po skončení nabídky. Telefon za standardní cenu a zařízení za 1 Kč vč. DPH mu však budou vydány až po aktivaci čísla.
 11. Pokud chce zákazník uplatnit 30-ti denní záruku spokojenosti na tarif, musí doplatit zařízení za 1 Kč vč. DPH na plnou cenu před slevou nebo vrátit jak telefon za standardní cenu tak zařízení za 1 Kč vč. DPH. Telefon za 1 Kč vč. DPH či oba telefony (telefon za standardní cenu i zařízení za 1 Kč vč. DPH) musí být nepoškozené a kompletní a splňovat podmínky pro vrácení zařízení. V opačném případě je Vodafone oprávněn požadovat po zákazníkovi doplacení ceny zařízení v plné ceně před slevou.
 12. Pokud zákazník vypoví smlouvu „Potvrzení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek“ předčasně, Vodafone je oprávněn požadovat po zákazníkovi doplacení ceny zařízení za 1 Kč vč. DPH v plné ceně před slevou.
 13. Na tuto Nabídku se vztahují podmínky uvedené v reklamačním řádu zboží na www.vodafone.cz .
 14. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb, Podmínky služby Vodafone splátky a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 15. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 16. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 17. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 15. 11. 2017 do 31. 12. 2017 popř. do vyprodání zásob telefonů.

Vytisknout