Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

VODAFONE NABÍDNE NOVÝ SUPER LEVNÝ MOBIL EXKLUZIVNĚ V TESCU

26. července 2007

Díky partnerství se Star Communications a.s. podepsal Vodafone ČR smlouvu o spolupráci s Tesco Stores ČR a.s., která Vodafonu umožní nabídnout jeho produkty a služby prostřednictvím 53 prodejen Tesco v ČR.

Díky partnerství se Star Communications a.s. podepsal Vodafone ČR smlouvu o spolupráci s Tesco Stores ČR a.s., která Vodafonu umožní nabídnout jeho produkty a služby prostřednictvím 53 prodejen Tesco v ČR. Vzájemnou spolupráci odstartuje 1. srpna nabídka super levného mobilu – Vodafone 225 – exkluzivně v prodejnách Tesca. Vodafone 225 bude Tesco nabízet v balíčku s předplacenou Vodafone divokou kartou a kreditem 200 Kč za jednotnou cenu 1 199 Kč včetně DPH v rámci své celorepublikové kampaně „Zpátky do školy“.

„Vodafone 225 s kreditem a předplacenou kartou umožňuje zákazníkům bez zbytečných průtahů získat v jakékoli prodejně Tesco kvalitní a super levný telefon a ihned ho začít používat“ říká viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky Vodafonu ČR Ann Hofvander a dodává: „Díky spolupráci s Tescem jsou naše produkty více dostupné a zákazníci tak můžou rychle získat maximálně přehledné a jednoduché služby a produkty, což je jednou z našich základních strategií.“

„Mobilní telefon se stává nepostradatelnou pomůckou školáků i rodičů, proto jsme mobilní telefon Vodafone 225 zařadili do nabídky produktů nabízených v rámci kampaně „Zpátky do školy“. Neustále se snažíme pro naše zákazníky zajistit skvělou nabídku a co nejnižší ceny. Předpokládáme, že se nabídka mobilního telefonu Vodafone 225 setká s obrovským ohlasem u našich zákazníků. Odhadujeme, že se ho během prvního měsíce prodá několik tisíc kusů,“ říká Jean Charreteur, ředitel spotřebního zboží společnosti Tesco Stores ČR a. s.

Vodafone 225 – super levný telefon od výrobce ZTE, který nabízí stejné funkce a možnosti jako většina telefonů střední cenové kategorie: volání a posílání SMS zpráv, barevný displej (65 tisíc barev), kalendář, alarm, kalkulačku, vyzváněcí melodie a mobilní hry.

"Zařazením více než 50 prodejen Tesco do naší stále se rozšiřující sítě partnerských prodejních míst právem považujeme za významný milník naší úspěšné spolupráce při distribuci předplacených služeb společnosti Vodafone. Od 1. srpna tím budou tyto služby ještě dostupnější českým zákazníkům" říká Michal Heřman, generální ředitel Star Communications a.s.

Spolupráce se Star Communications a.s. na prodeji předplacených služeb Vodafonu v obchodních řetězcích a čerpacích stanicích, stejně jako partnerství s portálem Atlas.cz, umožňující posílání SMS přes ICQ, jsou dalším krokem k naplnění strategických cílů Vodafonu ČR - prostřednictvím uzavírání nových partnerství a snižování nákladů posílit dynamiku podnikání Vodafonu v ČR.