Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Oskar nabízí výhody studentům

29. září 2003

Pro studenty začnou letos u Oskara Vánoce dřív. Mobilní operátor jim přidá k tarifu Řekni mi 50 volných SMS a 20 minut volání do všech sítí zdarma. Nový Oskarův balíček výhod nese název Volej Kolej. Přeloženo do řeči čísel: Za 250 korun měsíčně 70 volných minut a 50 SMS zdarma. A to do všech sítí.Pro studenty začnou letos u Oskara Vánoce dřív. Mobilní operátor jim přidá k tarifu Řekni mi 50 volných SMS a 20 minut volání do všech sítí zdarma. Nový Oskarův balíček výhod nese název Volej Kolej.

Přeloženo do řeči čísel: Za 250 korun měsíčně 70 volných minut a 50 SMS zdarma. A to do všech sítí. Navíc bez smlouvy a s možností získat cenově zvýhodněný telefon.

„Počítáme také s tím, že se studenti vyřádí na názvu služby. Těšíme se na nové návrhy názvů našich služeb – například už jsme zaznamenali návrh Dolej Olej. Ostatně smyslem balíčku výhod je, aby se studenti bavili. Po telefonu nebo kreativní úpravou plakátů," říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

Pro získání balíčku Volej Kolej je potřeba prokázat, že zákazník studuje: buď potvrzením o studiu, kartou ISIC nebo nějakým dalším uznávaným studentským dokladem. Oskar se omlouvá „věčným studentům“, ale Volej kolej je k dispozici pouze lidem ve věku 18 až 26 let.

A když už jsme začali těmi Vánocemi: Ty si člověk užije maximálně týden. Volej Kolej ale mohou studenti používat celý rok a pak budou automaticky převedeni zpět na tarif Řekni mi.

Podstatnou výhodou je fakt, že Oskarovi klienti mohou k tarifu získat zvýhodněný telefon. Navrch si mohou ještě aktivovat služby Moje Jednička a Moje rodina, pomocí kterých se dají výdaje na volání ještě snížit. Službu Volej Kolej není možné dále kombinovat s balíčky z Oskarova Dárkového koše.

Každý nový i stávajcí Oskarův zákazník, který splňuje potřebné podmínky, si může aktivovat jenom jeden balíček Volej Kolej. Zvýhodnění není určeno pro SIM karty registrované jako podnikatelské (pod IČO).