Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Tisková zpráva

 

Modem Vodafone Mobile Connect flash exkluzivně ve Vodafone eShopu za zvýhodněnou cenu 777 Kč

23. května 2008

Zákazníci Vodafonu mohou nyní exluzivně v eShopu Vodafone získat samoinstalační datový modem v podobě flash disku Vodafone Mobile Connect flash za zvýhodněnou cenu 777 Kč včetně 19 % DPH. Vodafone Mobile Connect flash za tuto zvýhodněnou cenu získají zákazníci, kteří si přes Vodafone eShop do konce května aktivují datový tarif Připojení na stálo. Výhody Vodafone Mobile Connect flash: Okamžité připojení k internetu Žádné nastavování nebo instalace z CD Miniaturní rozměry Standardní cena modemu s tarifem Připojení na skok činí 3 977 Kč včetně DPH. S tarifem Připojení na dlouho jej pořídíte za zvýhodněnou cenu 1 977 Kč včetně DPH. Zvýhodněná cena modemu Vodafone Mobile Connect flash je podmíněna řádným užíváním nového tarifu po dobu šesti měsíců.

Zákazníci Vodafonu mohou nyní exluzivně v eShopu Vodafone získat samoinstalační datový modem v podobě flash disku Vodafone Mobile Connect flash za zvýhodněnou cenu 777 Kč včetně 19 % DPH.

Vodafone Mobile Connect flash za tuto zvýhodněnou cenu získají zákazníci, kteří si přes Vodafone eShop do konce května aktivují datový tarif Připojení na stálo.

Výhody Vodafone Mobile Connect flash:

  • Okamžité připojení k internetu
  • Žádné nastavování nebo instalace z CD
  • Miniaturní rozměry

Standardní cena modemu s tarifem Připojení na skok činí 3 977 Kč včetně DPH. S tarifem Připojení na dlouho jej pořídíte za zvýhodněnou cenu 1 977 Kč včetně DPH.

Zvýhodněná cena modemu Vodafone Mobile Connect flash je podmíněna řádným užíváním nového tarifu po dobu šesti měsíců.

Navíc stále platí možnost pro zákazníky vyzkoušet si tarif Připojení na stálo na jeden měsíc zdarma při jeho aktivaci do konce srpna 2008.

Více informací zde: www.vodafone.cz/eshop