Vodafone

Přenosný Wi-Fi internet pro firmy

S Připojením bez kabelu+ si vytvoříte vlastní Wi-Fi síť tam, kde zrovna potřebujete.

Datový tarif

Připojení bez kabelu+

Užívejte si internet naplno. Stahování 8 Mb/s, odesílání 4 Mb/s a v noci neomezenou rychlostí

Wi-Fi modem

Huawei LTE CPE B310

V eShopu levnější

Připojte až 33 zařízení najednou.
Bez složité instalace a nastavení.

ObjednatK vyzvednutí ve 111 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 111 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím počkejte, až vám pošleme potvrzující SMS. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Tarif lze koupit pouze s modemem. Ceny jsou včetně DPH a se smlouvou na 24 měsíců. Zobrazit ceny bez smlouvy.

Získejte Připojení bez kabelu zdarma

Při objednání tarifu Business Red+ nyní získáte Připojení bez kabelu za 0 Kč měsíčně. Nechte nám na sebe číslo. Ještě dnes vám zavoláme a objednávku vyřídíme.

Kde to funguje?

Vezměte si Připojení bez kabelu+ tam, kam právě jedete, a užijte si 4G LTE Internet. Nyní už máme pokryto 98% obyvatel ČR a každý den pokrytí rozšiřujeme. 

Ano, tady už máme pokryto, takže si rychlý internet opravdu užijete.

Je nám líto, ale pro Připojení bez kabelu+ tady nejsou vhodné podmínky.

Na tomto místě může připojení kolísat. Využijte služeb naší nejbližší prodejny nebo kontaktujte svého obchodního konzultanta, abychom vám poskytli odbornou radu a možnost vyzkoušení externí antény pro zesílení signálu v rámci 30denní záruky.

Zatím jsme nepokryli. Rádi vám ale dáme vědět, až bude Připojení bez kabelu+ i tady. Stačí nám nechat e-mail.

Jak Připojení bez kabelu+ funguje


Představte si například, že podnikáte v oblasti stavebnictví a často měníte působiště. Dosud jste na stavbě využívali mobilní internet v telefonu nebo notebooku s USB modemem. Nyní vám stačí jeden modem a jeden tarif a můžete být připojeni ihned a kdekoli - stačí přemístit modem.

Když potřebujete internet přestěhovat, není třeba nic řešit přes poskytovatele. Připojení bez kabelu+ není vázáno na místo.

Zkrátka modem vezmete a zapojíte do zásuvky jinde.

Připojte se k internetu v kanceláři i doma. Buďte online se službou Připojení bez kabelu+ tak, že si Wi-Fi signál vytvoříte kdekoli i bez pomoci technika. ADSL/VDSL připojení je naopak vázáno na síť telefonních linek.

Vytvořte si s Připojením bez kabelu+ vlastní Wi-Fi síť v kanceláři i doma. Modem jednoduše zapojíte do zásuvky a užíváte si rychlý internet, který si můžete pohodlně vzít kamkoli, kde máte elektřinu. Přes kabel připojíte až 4 zařízení (např. tiskárnu) a přes Wi-Fi připojíte dalších až 33 zařízení.

Otázky a odpovědi k Připojení bez kabelu

Je tarif neomezený, nebo má datový limit?

Ve většině případů vaše surfování nijak neomezujeme. Při prohlížení webových stránek, sociálních sítí, přijímání a odesílání e-mailů nebo třeba při internetovém volání (Skype, Google Hangouts apod.) vám internet vždy poběží maximální rychlostí.

Pouze na následující činnosti platí měsíční datový objem 30 GB, po jehož dosažení můžeme omezit rychlost stahování i odesílání na 256 kbit/s:

  • stahování a odesílání datových souborů (sdílení torrentů, stahování ze služeb jako Ulož.to, LeteckáPošta, HellSpy apod.)
  • přehrávání videa (např. YouTube), internetová televize (např. iVysílání, Stream.cz), online rádio.

K omezení rychlosti nemusí dojít, pokud je kapacita sítě v dané lokalitě dostačující. I tak bude 30GB limit stačit většině uživatelů, kteří jsou zvyklí na pevné internetové připojení.

  • Pro lepší představu, kolik dat měsíčně spotřebujete, využijte naši Datovou kalkulačku.

Podrobný výčet služeb, na které může být aplikováno zpomalení, uvádíme v přehledné tabulce v Právních podmínkách služby.

Bude mi stačit rychlost připojení?

Rychlost 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro odesílání vám bude stačit kromě běžného surfování i pro skypování, hraní her i sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě kolem 3 Mbit/s. Od půlnoci do šesti ráno navíc můžete surfovat bez omezení rychlosti.

Jak je to s neomezenou rychlostí v noci?

V čase od 0:00 do 6:00 hodin můžete s Připojením bez kabelu+ stahovat a odesílat data bez omezení rychlosti, záleží jen na kapacitě sítě.

Jaké jsou základní parametry modemu?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých funguje 4G LTE Internet, připojíte se tedy ke 3G i LTE. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 naleznete v Centru péče.

Mohu si službu nezávazně vyzkoušet?

Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme záruku 30 dnů na vrácení modemu a odstoupení od smlouvy k datovému tarifu. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.