Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Nabídka 60+

Už vám bylo šedesát? Myslíme na vás a připravili jsme vám speciální nabídku.

S tabletem budete mít vše při ruceS tabletem a internetem od nás máte po ruce jízdní řády, předpověď počasí, mapy a spoustu dalších aplikací, které vám zjednoduší život. Vaše číslo zůstane, a pokud si budete přát, tak nastavíme také větší písmo na telefonu či tabletu pro lepší čitelnost.

Měsíční internet s datovým objemem 4 GB vám vystačí na každodenní používání internetu. Ať už chcete posílat fotky rodině, hledat recepty, najít inspiraci na výlet nebo si přehrát video se zahrádkářskými fígly.

Nabídka obsahuje:

Nyní zaplatíte symbolickou 1 Kč a poté 399 Kč měsíčně.

Objednat

informace

Nabídka je určena pouze nefiremním zákazníkům starším 60 let. U tabletu s daty se cena 399 Kč skládá ze splátky tabletu, která činí 150 Kč měsíčně a měsíční ceny tarifu s internetem 249 Kč. Tablet bude plně splacen po 24 měsících. Ceny jsou platné při podpisu tarifní smlouvy na 24 měsíců. Pokud nebudete s nabídkou spokojeni, je možné tarif i tablet do 30 dnů vrátit.

Další nabídky pro vás

Zůstaňte v kontaktu se svými blízkými za ještě výhodnějších podmínek.

Tarif 60+

s volnými jednotkami

 • 250 minut volání do všech sítí
  po vyčerpání 3,49 Kč/min
 • Neomezené SMS
 • 1 GB dat
 • Možnost sdílení dat
  v tabletu a dalších zařízeních
 • Zařízení
  Pokud si k Tarifu 60+ pořídíte Nokia 225 4G nebo Vodafone Smart E9 16GB, získáte slevu 500 Kč.

Zvýhodněné neomezené volání v síti

pro předplacené karty

 • Neomezené volání
  v síti Vodafone
 • Volání do ostatních sítí
  3 Kč/min
 • 3 Kč/SMS
 • Za každé dobití vás odměníme kreditem navíc
 • Nabídku vám nastavíme na vaši předplacenou kartu

Pokud si k Tarifu 60+ rozhodnete pořídit telefon Nokia 225 4G získáte slevu 500 Kč a zaplatíte nyní pouhých 57 Kč a poté měsíční splátku 40 Kč po dobu 18 měsíců. Pokud si k Tarifu 60+ pořídíte Vodafone Smart E9 16GB, získáte slevu 500 Kč a zaplatíte nyní pouhých 117 Kč a poté měsíční splátku 40 Kč po dobu dvou let.

Máte zájem o tuto nabídku?

Rádi vám poradíme a případně dokončíme objednávku po telefonu. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám zpět co nejdříve.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.