Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Tarif Red+ 40 GB

Zabavte celou rodinu, s tarifem Red+ na to máte 40 GB navíc.

Užijte si tarif, který od jiného operátora nezískáte

 • Výdaje celé rodiny máte pod kontrolou na jednom účtu.
 • Nejvýhodnější je pro 4 členy rodiny. Ale vyplatí se i ve třech.
 • Nyní navíc získáte přenosnou Wi-Fi síť na doma i na chatu zdarma.

Rodinný tarif Red+

4 neomezené tarify pro celou rodinu

 • Neomezené volání pro 4 členy
 • Neomezené SMS pro 4 členy
 • 2 GB sdílených dat

Limitovaná nabídka
50% sleva na extra data při nákupu v eShopu

Volání, SMS a MMS

 • Všichni členové volají zcela neomezeně. Do pevných i mobilních sítí v ČR.
 • SMS posíláte rovněž neomezeně do všech mobilních sítí v ČR. Cena SMS na pevnou linku je 5,45 Kč.
 • MMS zpráva stojí 4,54 Kč do jakékoli sítě v ČR.
 • Volání na zvláštní služby mohou být účtována, detaily najdete v Centru péče.

Sdílená data a výhody 4G LTE internetu

 • V základu balíčku získáváte 2 GB sdílených dat, které můžete libovolně rozdělit mezi členy rodiny. Pomůže vám s tím služba DataStrop. Najdete ji v Můj Vodafone. Pokud si datový objem pro jednotlivá čísla nenastavíte, nevadí. Všichni členové rodiny budou data čerpat společně a toho, kdo potřebuje čerpat víc, neblokuje žádný individuální limit.
 • Rychlost připojení a pokrytí: Se svým datovým balíčkem si užijete maximální rychlost našeho 4G LTE internetu. Ta v některých místech může dosáhnout rychlosti až 225 Mbit/s. Dobrou zprávou je i široké pokrytí. Ke 4G LTE internetu se může připojit už 99 % obyvatel a toto číslo stále roste.

Navýšení datového balíčku

 • Tento tarif má nastaveno účtování dat po vyčerpání základního datového objemu. Za každých započatých 250 MB po překročení základního objemu zaplatíte 99 Kč, a budete tak moci nadále využívat plnou přenosovou rychlost. Budeme vás informovat SMSkou jak o vyčerpání základního balíčku, tak při každém naúčtování dodatečných dat.
 • Účtování dalších dat si však můžete kdykoli zdarma vypnout, v tom případě vám rychlost připojení k internetu po vyčerpání datového balíčku zpomalíme na 20 kbit/s. Nastavení si můžete změnit například v Můj Vodafone.
 • Když vám datový balíček často nebude stačit, můžete si jej navýšit rovnou o 1 GB (standardně 199 Kč), 2 GB (standardně 399 Kč), 4 GB (standardně 799 Kč) nebo dokonce o 8 GB (standardně 1599 Kč) díky službě Zvětšení datového balíčku. Od 29.6.2016 limitovaná online nabídka: při pořízení tarifu Red+ v eShopu získáte 50% slevu na dva roky na všechny varianty Zvětšení datového balíčku. Vše pohodlně a zdarma nastavíte po aktivaci tarifu v Můj Vodafone.

Roaming a volání do zahraničí

 • Volání do zahraničí: Ceny volání do zahraničí se liší podle toho, do které země voláte. Pokud často voláte do jednoho konkrétního státu, můžete si aktivovat zvýhodněný balíček My Country. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách volání do zahraničí.
 • Roaming: Díky nastavenému balíčku Roaming na den můžete ve vybraných zemích za denní poplatek volat, SMSkovat a využívat mobilní internet, jako byste byli doma. Nastavení roamingových služeb si můžete kdykoliv změnit. Více informací, kompletní nabídku a ceník najdete na stránkách roamingu.

Se závazkem nebo bez?

 • Tarif získáte se smlouvou na 24 měsíců. Pokud se vázat nechcete, můžete si rodinné řešení pořídit za 1873 Kč. Požadovanou variantu si vyberete v košíku. Ceny jsou včetně DPH.
Nyní zdarma k Red+

Wi-Fi síť doma i na chatě zdarma

Vytvořte si vlastní Wi-Fi, ať jste kdekoliv. K rodinnému tarifu Red+ získáte přenosný internet za 0 Kč měsíčně.

Více o internetu zdarma

Zavolejte nám ikona

Objednejte si tarif po telefonu

Nechte nám na sebe číslo. Co nejdříve vám zavoláme a s objednávkou rodinného tarifu vám pomůžeme.

Výhodný internet doma i na chatě k rodinnému tarifu

Varianty

K rodinnému tarifu si můžete pořídit vlastní Wi-Fi síť. Modem jednoduše zapojíte do zásuvky a hned může surfovat celá rodina. Stačí si vybrat, zda chcete rychlejší variantu se slevou, nebo vám bude stačit pomalejší za 0 Kč měsíčně.

Připojení bez kabelu

 • Stahování 4 Mb/s
 • Odesílání 2 Mb/s
 • V noci 8 Mb/s a 4 Mb/s
399 Kč 0 Kč
měsíčně

Připojení bez kabelu+

2x rychlejší
 • Stahování 8 Mb/s
 • Odesílání 4 Mb/s
 • V noci neomezená rychlost
449 Kč 277 Kč
měsíčně

Tarif lze zakoupit pouze s modemem. Připojení bez kabelu získáte, na jak dlouhou dobu chcete, Připojení bez kabelu+ je se smlouvou na 24 měsíců. 

Jak se připojit?

Internet zprovozníte snadno a rychle bez pomoci technika. Koukněte na video.

Jaké má modem parametry?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běží náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 naleznete v Centru péče.

Kde se všude připojíte?

Kde se připojíte

Vezměte si Připojení bez kabelu tam, kde ho právě potřebujete. 4G LTE Internetem jsme pokryli už 99 % obyvatel.

 Tady máme pokryto. Stejně jako na většině území ČR, i tady si 4G LTE internet opravdu užijete.
 Je nám líto, ale pro Připojení bez kabelu tady nejsou vhodné podmínky.
 Na tomto místě může připojení kolísat. Při objednávce v eShopu proto doporučujeme zvolit osobní vyzvednutí v prodejně, kde vám kromě odborné rady můžeme nabídnout i externí anténu pro zesílení signálu. Pokud problém nevyřešíme a připojení bude nestabilní, smlouvu můžete v rámci 30denní záruky spokojenosti vypovědět. Peníze zaplacené za modem vám vrátíme zpět.
 Mrzí nás to, na tomto místě Připojení bez kabelu nevyužijete, protože tu nechytíte dostatečně rychlý internet.

Podrobnější informace

Níže najdete nejčastější otázky k Připojení bez kabelu.

Je tarif neomezený, nebo má datový limit?

Ve většině případů vaše surfování nijak neomezujeme. Při prohlížení webových stránek, sociálních sítí, přijímání a odesílání e-mailů nebo třeba při internetovém volání (Skype, Google Hangouts apod.) vám internet vždy poběží maximální rychlostí.

Pouze na následující činnosti platí měsíční datový objem 30 GB, po jehož dosažení můžeme omezit rychlost stahování i odesílání na 256 kbit/s:

 • stahování a odesílání datových souborů (sdílení torrentů, stahování ze služeb jako Ulož.to, LeteckáPošta, HellSpy apod.)
 • přehrávání videa (např. YouTube), internetová televize (např. iVysílání, Stream.cz), online rádio.

K omezení rychlosti nemusí dojít, pokud je kapacita sítě v dané lokalitě dostačující. I tak bude 30GB limit stačit většině uživatelů, kteří jsou zvyklí na pevné internetové připojení. Za data po překročení 30 GB vám samozřejmě nebudeme účtovat nic navíc.

 • Pro lepší představu, kolik dat měsíčně spotřebujete, využijte naši Datovou kalkulačku.

Podrobný výčet služeb, na které může být aplikováno zpomalení, uvádíme v přehledné tabulce v Právních podmínkách služby.

Bude mi stačit rychlost připojení?

Rychlost 4 Mbit/s pro stahování a 2 Mbit/s pro odesílání vám bude stačit kromě běžného surfování i pro skypování, hraní her i sledování videí. Pro představu, videohovor přes Skype zpravidla vyžaduje rychlost okolo 600 kbit/s, pohodlné sledování videa na YouTube ve vysoké kvalitě kolem 3 Mbit/s. Od půlnoci do šesti ráno navíc můžete surfovat bez omezení rychlosti.

Jak je to s neomezenou rychlostí v noci?

V čase od 0:00 do 6:00 hodin můžete s Připojením bez kabelu+ stahovat a odesílat data bez omezení rychlosti, záleží jen na kapacitě sítě.

S Připojením bez kabelu se vaše rychlost v uvedených nočních hodinách zdvojnásobí na 8 Mbit/s pro stahování a 4 Mbit/s pro odesílání.

Jaké má modem parametry?

Wi-Fi modem Huawei LTE CPE B310 je zařízení, které kromě modemu obsahuje celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu. Podporuje všechny technologie a pásma, na kterých běží náš 4G LTE i 3G internet. Zařízení je přenosné, můžete jej zapojit do zásuvky doma, na chatě nebo třeba v kanceláři.

K modemu můžete připojit až 32 zařízení přes Wi-Fi v různých místnostech, další 1 přístroj ethernetovým kabelem.

Modem lze jednoduše a pohodlně spravovat jak přes mobilní aplikaci Huawei HiLink, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS, tak přes webové rozhraní.

Technické specifikace
Rozměr: 126 x 181 x 36 mm
Hmotnost: 226 g
Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Podpora externí antény
Obsah balení: modem, ethernetový kabel, napájecí adaptér, manuál k připojení (zvládnete sami bez pomoci technika)

Uživatelskou příručku a další informace k modemu Huawei LTE CPE B310 naleznete v Centru péče.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.