Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

eDohled – Evropa

Tarif funkční ve většině zemí Evropy. Ukládá neomezenou historii a umožňuje nastavení libovolného počtu geozón.

eDohled – Evropa

Tarif funkční ve většině zemí Evropy. Ukládá neomezenou historii a umožňuje nastavení libovolného počtu geozón.

Cena tarifu je včetně DPH a bez smlouvy.

Tarif eDohled – Evropa

  • eDohled Evropa nabízí všechny základní funkce (sledování pohybu a otřesů, nastavení alarmů, nastavení frekvence sledování při pohybu či v klidu atd.).

  • Funguje skoro v celé Evropě. Proto je tarif výhodný pro všechny, jejichž majetek putuje i do zahraničí, a rádi by ho měli pod dohledem.

  • Prohlédněte si přehledné srovnání tarifů.

Nastavte si vlastní geozóny

  • Díky možnosti nastavení libovolného počtu geozón budete mít vše pod kontrolou.E-mail nebo notifikaci dostanete vždy při návštěvě či opuštění zadané oblasti.

Historie pohybu

  • Historie jízd je v portálu dohledatelná od počátku používání až do současnosti, tedy bez časového omezení. Pro sledování polohy a pohybu jsou využívány mapy Google.

Lze tarif měnit nebo zrušit?

  • Zařízení obsahuje integrovanou SIM kartu, na které pro zajištění funkce musí být aktivní tarif.
  • Tarif je bez smlouvy, takže jej můžete kdykoli měnit či zrušit, například na čísle *77. Změna je možná jednou za 72 hodin. Aktivovaný i deaktivovaný tarif vám účtujeme férově poměrnou částkou s ohledem na den změny v rámci zúčtovacího období.
  • Zařízení i tarif aktivujeme při zpracování objednávky, díky tomu můžete službu začít hned využívat.