Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Silniční přeprava

Náklad máte pod kontrolou celou cestu.

G-senzor – kontrola otřesu a tlaku v nákladovém prostoru

Sledování aktuální polohy vozidla

Sledování stylu jízdy řidičů

Příběh

Jsme firma poskytující sklenářské služby a našim zákazníkům vozíme velmi často křehké zboží, jako jsou velké skleněné tabule, zakázková okna nebo zrcadla. Při přepravě však i přes veškerou opatrnost dochází čas od času k otřesům a stane se, že při doručení na místě zjistíme, že došlo k poškození části nákladu. To způsobuje nemalé komplikace při dokončování zakázek a případné prostoje řemeslníků. Vznikají nám tak vícenáklady a zpožďování navazujících montáží.

Máme jednoduché řešení

Vodafone eDohled přináší moderní technologii, která umožní sledovat parametr otřesu a tlaku v přepravním prostoru. V online portálu jednoduše nastavíte povolenou sílu otřesu a v případě jejího překročení dostane řidič, případně i další osoby, upozornění. Řidič tak může nákladový prostor ihned zkontrolovat a případnou škodu okamžitě řešit. Pokud je poškození přepravovaného nákladu rozsáhlejší, dají se navazující pracovní skupiny uvolnit na jinou práci a montáž zrušit. Dá se předejít zbytečným vícenákladům a zmatku na místě.