Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Půjčovna přívěsů

S eDohledem vám nic neujede, ani pravidelný servis…

Monitoring najetých kilometrů i u nemotorových vozidel.

Upozornění na dosažení limitu km pro údržbu a servis.

Efektivnější plánování pravidelné péče nebo oprav.

Možnost koordinace servisních časů personálu.

Příběh

Něco převézt, popovézt nebo přestěhovat potřebuje občas každý. Proto úspěšně nabízíme krátkodobý pronájem přívěsů, vozíků i dodávek. Poptávka je naštěstí veliká, a tak většina našeho vybavení neustále rotuje někde v terénu.

I proto pro nás není úplně snadné evidovat, kolik má ten který přívěs najeto, a kdy by měl projít pravidelnou údržbou. K servisu tak často dochází až po poruše, což samozřejmě neprospívá dobré zákaznické zkušenosti.

Bylo by skvělé mít aktuální přehled o všech našich vozidlech, o jejich poloze, spotřebě, najetých kilometrech nebo právě zmíněném servisu.

Máme jednoduché řešení

Vodafone eDohled. Ten umí sledovat nejen polohu, ale i pohyb a počet ujetých kilometrů u nemotorových pomocníků jako jsou vleky, valníky, přívěsy nebo vozíky. Všechna data putují bezpečně do centrálního úložiště, kde jsou neustále k dispozici. Správce tak může jednoduše na jednom místě - prostřednictvím webového portálu - analyzovat informace o všech sledovaných jednotkách. Snadno pak naplánuje třeba pravidelný servis.