Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Půjčovna lodiček

S eDohledem najdete ztracenou lodičku snadno

Sledování pohybu a hlášení aktuální polohy.

Nastavení geozón podle potřeb zákazníka.

Zasílání SMS při opuštění zóny – i na více čísel.

Efektivní zabezpečení majetku i pohodlí klientů.

Příběh

Půjčovnu lodiček provozujeme už řadu let a zájem o ně naštěstí neustále roste. Dokonce jsme prodloužili sezónu z léta na téměř celý rok.  Díky tomu ale máme loďky venku i během divočejšího počasí.

Může se stát, že proud, bouřka nebo vítr pošle část naší flotily nesprávným směrem. Občas se také stane, že se romantická vyjížďka zvrtne a klienti se nám tzv. „zaplují“. No a o pirátech nemluvě…

Myslíme, že by nám hodně pomohlo, kdybychom mohli lodě sledovat v nějaké definované zóně a dostat třeba upozornění, hned jak ji opustí.

Máme jednoduché řešení

Službu Vodafone eDohled. Ta nabízí kromě online sledování aktuální polohy i možnost nastavení několika geografických zón přesně na míru.

Takže klidně na hladině rybníka, pod mostem, u splavu, zkrátka kdekoli budete potřebovat. Schovaná GPS jednotka pak hned přes webový portál pošle zprávu, že loďka, kterou hlídá, nabrala špatný kurz a opouští povolený prostor.

Notifikaci (SMS) umíme poslat i na více čísel. Zástupci půjčovny tak mohou včas zasáhnout, a loď nebo klienty během několika krátkých minut zachránit.