Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Mini Adapter Type C Port + 3.5mm Audio Jack

Umožňuje zároveň poslouchat hudbu i nabíjet telefon

Aktuální cena: 297 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 91 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 91 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGADATC35B90783

Redukce má na jedné straně konektor Type C a na druhé Type C a 3,5mm Jack. Umožňuje zároveň poslouchat hudbu i nabíjet telefon. Určeno pro telefony s Type C konektorem, které nemají 3,5mm jack.