Vodafone logo pro tisk nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám

Kontakt

Sony KD-55X81JAEP

  • Novinka
  • Se slevou 4 000 Kč

Jean, chci se koukat na dobrodružný film, který mi doporučíš? Je jedno, jak si novou televizi od Sony KD-55X81JAEP pojmenujete. Důležité je, že vám Sony rozumí. Velkolepý zážitek jak z kina zařídí Dolby Vision a Dolby Atmos. A nechybí ani připojení přes Bluetooth.

Televize není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit televizi bez tarifu

Zařízení již není v prodeji.

Televize Sony KD-55X81JAEP

Barvy tak jasné a reálné, až vám budou oči přecházet! Barevná úroveň 4K HDR se nedá srovnávat s vaší starou televizí. Tu už dejte raději na chalupu a dopřejte si novou chytrou Sony KD-55X81JAEP s LED obrazovkou s rozlišením 4K Ultra HD a 55" úhlopříčkou. Sony ví, že dobrá televize musí především dobře přenášet zvuk a kvalitní obraz. Chystejte si popcorn na domácí kino, systémy Dolby Vision a Dolby Atmos se postarají o prvotřídní zvuk i obraz jako v kině. Technologie 4K X-Reality Pro se zase postará o kvalitní obraz, i když je reálná kvalita obrazu nižší než 4K.

Sony, vyber mi super sci-fi na večer

Nemůžete najít ovladač? To nevadí, Sony stačí říct jen název filmu a chytrá televize se o vše postará. Je tak geniální, že si sama optimalizuje jas podle toho, jaké jsou zrovna světelné podmínky v místnosti. Díky Motionflow XR si zase vychutnáte kvalitní ostrý obraz i u rychlých akčních scén. K Sony KD-55X81JAEP hravě napojíte klávesnici, připojíte se přes Wi-Fi a můžete se s ní spojit pomocí modrého zubu.

A proč je tahle televize chytrá? Protože má zabudovaný Chromecast built-in. Díky tomu hravě s televizí propojíte svůj telefon a můžete vše přenášet z telefonu na velkou obrazovku. Nechybí ani Google TV a KD-55X81JAEP je kompatibilní i s Apple AirPlay nebo Apple HomeKit.

  • Novinka
Základní technické parametry 
Frekvence panelu  50 Hz
Rozlišení displeje  4K (3840×2160) px
Konektory  2x USB, optický audio výstup, sluchátkový výstup, 4x HDMI, kompozitní vstup; Ethernet
Síťová připojení  Bluetooth 4.2, LAN, Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac)
Výstupní výkon (RMS)  20 W
Spotřeba energie (roční)  97 kWh
Spotřeba energie (průměrná)  Nezadáno
Rozměry a hmotnost zařízení 
Rozměry  Šířka 124.3 cm, výška 71.9 cm, hloubka 7.1 cm mm
Hmotnost  15 700 g
Rozměry včetně podstavce  Šířka 124.3 cm, výška 78.7 cm, hloubka 33,8 cm mm
Hmotnost včetně podstavce  Nezadáno
Rozteč podstavce  983 mm
Rozteč otvorů VESA  300x300
Obsah balení 
Obsah balení  Baterie, Dálkový ovladač pro hlasové ovládání, Napájecí kabel, Provozní pokyny, Průvodce rychlým nastavením, Stojánek na stůl
Popis zařízení 
Model roku  2 021
Typ TV  Smart TV
Tvar obrazovky  Rovná
Operační systém  Android TV
Energetická třída  G
Úhlopříčka v cm  139 cm
Úhlopříčka v palcích  55 ''
HDR  Ano
TV tuner  Kabelový DVB-C; Pozemní DVB-T/DVB-T2; Satelitní DVB-S/S2,
Typ podsvícení  Direct LED
ARC (zpětný audio kanál)  Ano
Časovač zapnutí  Ano

Příslušenství k televizi

Vyberte si doplňky k televizi Sony KD-55X81JAEP a nejenom k němu.

Zařízení levnější
o 3 000 Kč

Objednejte si k zařízenítarif s pevným internetem a ušetřete 3 000 Kč, ať již s doručením až k vám, nebo s vyzvednutím v prodejně.

Doručení zdarma
nebo vyzvednutí v prodejně.

Doprava je u nás vždy zdarma. Zboží vám doručíme do 3 pracovních dnů a vybrat si můžete buď Českou poštu nebo kurýrní službu.

Pokud si vyberete televizi, doručí vám ji vždy kurýrní služba do 3 pracovních dnů. Televizi vám kurýr přiveze k prvním zamykatelným dveřím. Rozbalení a zapojení už je na vás.

Nedočkavci ocení bezplatné vyzvednutí ve vybrané prodejně. Při odeslání objednávky do 14 hodin v pracovní dny se totiž můžete pro zboží zastavit už odpoledne. V ostatních případech bude vše přichystáno následující pracovní den.

Informace o doručování a nejen to najdete v sekci  Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.