Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Zlepšení 3G signálu pro firmy

S vlastní 3G zónou budete mít kvalitní signál právě tam, kde ho vaše firma potřebuje.

Získat nabídku

Jak Vlastní 3G zóna funguje

Vlastní 3G zóna je zařízení, které vám po připojení k internetu vytvoří 3G síť Vodafonu naprosto kdekoli na území republiky. Pokryje místa, kde je signál slabý, nebo dokonce žádný. Ať jsou to například průmyslové zóny, sklepní prostory či jiná zákoutí, kam signál nepronikne. S vlastní 3G zónou může vaše firma fungovat opravdu kdekoli.

Pro zprovoznění služby stačí:

  • Zaregistrovat místo, kde chcete Vlastní 3G zónu užívat.
  • Mít pevné připojení k internetu o rychlosti minimálně 2 Mbit/s (stačí ADSL připojení).
  • Vlastnit 3G zařízení (telefony, chytré telefony, tablety, USB modemy).
  • Mít naši SIM kartu.
  • Být v dosahu elektrické sítě (zásuvka, generátor).

Chcete nabídku na míru na vlastní 3G zónu? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody Vlastní 3G zóny

3G signál v oblastech, kde není pokrytí.

Možnost volání, posílání SMS a MMS.

Možnost stahování a posílání dat bez omezení jejich objemu (FUP).

Jak Vlastní 3G zóna funguje

Bojujete s nedostatečným signálem? Třeba proto, že provozujete živnost ve sklepních prostorách? Dodavatelé si stěžují, že se s vámi nespojí. Odeslání každé objednávky, každé faktury se mění v dlouhý a nervy drásající horor s nejistým koncem. Asi už jste vyzkoušeli první poslední, protože bez kvalitního připojení dnes podnikat prostě nejde. Mnozí operátoři vás zklamali, nic z jejich nabídky nefungovalo tak úplně dobře, jak by mělo. Vlastní 3G zóna Vodafonu je stoprocentně osvědčené řešení vašeho problému. Než se rozhodnete přestěhovat firmu za signálem, zkuste s námi dopravit signál k sobě. Je to levnější a příjemnější.

Jakmile se synchronizujete se sítí Vodafonu, začne zařízení fungovat a šířit 3G signál po vybraném objektu do vzdálenosti přibližně 20 metrů. Vy tak můžete bez problémů volat a pracovat s daty až na čtyřech telefonních číslech.

Ke stažení