nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Vodafone

Jak funguje balíček pro chatování - Chat Pass?

Image
Jak si balíček zapnu nebo zruším?
Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Nastavení služeb - Internet
Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.
V části Vodafone Pass si vyberte balíček, který chcete využít.
Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Další možnosti:

 1. Aplikace Můj Vodafone - balíček najdete v sekci Služby - Nastavení internetových služeb - Vodafone Pass.
 2. Přes SMS - pošlete zprávu ve tvaru CHAT PASS vaše heslo na číslo 7700.
 3. Linka péče o zákazníky - zapnutí Vodafone Passu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.
Které aplikace můžu využít?
 • Podívejte se na aktuální seznam zahrnutých aplikací a jejich funkcionalit.
 • Správné fungování služby vám můžeme zaručit u oficiálních mobilních aplikací, které jsou do vybraného balíčku zařazeny. Aplikace je třeba používat v mobilu nebo tabletu, ve kterém je vložena SIM karta s aktivní službou Vodafone Pass. V případě využití alternativních aplikací nebo webových verzí služeb vám mohou být data počítána, protože nebudeme moct určit, že používáte zahrnuté aplikace.
 • Upozorňujeme, že na stažení aplikace z aplikačního obchodu se Vodafone Pass nevztahuje.
U jakého obsahu se data nepočítají a na co se naopak balíček nevztahuje?

V těchto případech vám data nepočítáme:

 • Posílání textových zpráv.
 • Posílání fotek, videí a dalších příloh.

U jiných činností využíváte pro připojení svůj datový balíček určený pro univerzální využití. Zde uvádíme vybrané příklady situací, kdy jsou data počítána z vašeho datového balíčku pro univerzální využití:

 • Použití hlasového nebo video volání, pokud ho aplikace nabízí.
 • Otevření odkazu vedoucího na webovou stránku.
 • Přehrání videa na YouTube nebo jiném video portálu.
Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.
K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?

Vodafone Pass si můžete zapnout k následujícím tarifům (včetně jejich firemních variant):

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Jakákoliv předplacená karta s aktivním měsíčním datovým balíčkem (stačí vám třeba některý z opakujících se Balíčků ke kartě, který obsahuje i data).

Službu Vodafone Pass nemůžete využít, pokud máte nastavené výchozí Připojení na měsíc, Mobilní připojení Turbo nebo datový tarif z řady Připojení pro služby (není v naší běžné nabídce, je však součástí např. starších tarifů Start a Vodafone první krok). U Balíčků ke kartě je třeba vybírat z opakujících se balíčků, k jednorázovým variantám si službu Vodafone Pass zapnout nemůžete.

TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou Vodafone Pass automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Balíček stačí aktivovat jednou k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.
Jak funguje aktivace nebo zrušení balíčku Vodafone Pass?
 • Aktivace balíčku - probíhá do 24 hodin (potvrdíme vám ji SMSkou) a v prvním zúčtovacím období vám účtujeme poměrnou část ceny balíčku podle toho, kdy aktivaci zadáte.
 • Zrušení balíčku - probíhá ke konci vašeho zúčtovacího období. Abychom požadavek stihli včas zpracovat, doporučujeme ho zadat alespoň 1 den před koncem zúčtovacího období.
 • Změna tarifu - pokud změníte svůj tarif na takový, ke kterému Vodafone Pass nefunguje, dojde spolu se změnou tarifu ke zrušení balíčku Vodafone Pass.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace