Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone ve svých prodejnách spouští datové koutky

23. dubna 2008

v kamenných obchodech operátora. Vodafone do svých prodejen začal instalovat datové koutky se zabudovaným počítačem a smartphonem připojeným na internet. V současnosti jsou datové koutky instalované ve dvanácti prodejnách v deseti velkých městech České republiky. „V datových koutcích si každý, včetně zákazníků konkurence, může vyzkoušet reálnou rychlost a snadnost používání našeho internetového připojení. Stejně tak funguje i v terénu.

v kamenných obchodech operátora. Vodafone do svých prodejen začal instalovat datové koutky se zabudovaným počítačem a smartphonem připojeným na internet.

V současnosti jsou datové koutky instalované ve dvanácti prodejnách v deseti velkých městech České republiky.

„V datových koutcích si každý, včetně zákazníků konkurence, může vyzkoušet reálnou rychlost a snadnost používání našeho internetového připojení. Stejně tak funguje i v terénu. Mobilní internet je ideální zejména pro podnikatele a manažery, kteří jsou často na cestách a potřebují být stále online,“ říká Pavel Kusý, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafone.

Kromě možnosti vyzkoušet si připojení přímo v prodejnách Vodafonu, mají všichni tarifní zákazníci Vodafonu možnost vybrat si jeden z hlavních datových tarifů, Připojení na dlouho a Připojení na stálo, a vyzkoušet si ho na měsíc bez paušálního poplatku. Tuto možnost mohou nyní využít všichni tarifní zákazníci, kteří si daný datový tarif dosud neaktivovali.

Mobilní připojení Vodafone využívá technologii GPRS/EDGE umožňující připojení rychlostí až 236 kbps a je dostupné pro 75 procent obyvatel České republiky.

Datové koutky jsou nainstalovány v těchto prodejnách Vodafonu:

Brno (Masarykova ulice)
České Budějovice (nám. Přemysla Otakara II)
Karlovy Vary (T.G.Masaryka)
Liberec (Pražská ulice)
Olomouc (Ostružnická)
Ostrava (Zeyerova ulice)
Pardubice (nám. Republiky)
Plzeň (nám. Republiky)
Praha (Chodov, Roztylská ulice)
Praha (Tesco Letňany)
Praha (Václavské náměstí)
Zlín (Centro Zlín)