Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone v květnu zlevňuje až o 1000 Kč více jak třetinu telefonů

02. května 2006

Květnovou novinkou v nabídce telefonů Vodafonu jsou multimediální Samsung X700 a elegantní SonyEricsson J220i. Luxusní modely Samsung D800 a Nokia 7360 mají výrazně zvýhodněné ceny při zakoupení s Vodafonekartou i s tarify Naplno. Nokii 7360 nabízí v květnu na českém trhu pouze Vodafone. Takřka polovinu telefonů v portfoliu lze v květnu zakoupit za pouhých 7 Kč. Multimediální X700 dokazuje, že Samsung „umí“ nejenom „véčka“, ale směle konkuruje ostatním výrobcům také v oblasti telefonů klasické konstrukce.

Květnovou novinkou v nabídce telefonů Vodafonu jsou multimediální Samsung X700 a elegantní SonyEricsson J220i. Luxusní modely Samsung D800 a Nokia 7360 mají výrazně zvýhodněné ceny při zakoupení s Vodafonekartou i s tarify Naplno. Nokii 7360 nabízí v květnu na českém trhu pouze Vodafone. Takřka polovinu telefonů v portfoliu lze v květnu zakoupit za pouhých 7 Kč.

Multimediální X700 dokazuje, že Samsung „umí“ nejenom „véčka“, ale směle konkuruje ostatním výrobcům také v oblasti telefonů klasické konstrukce. Samsung X700 má bohatou multimediální výbavu (natáčení videa, megapixelový fotoaparát, MMS, synchronizace s PC, vzdálený přístup k emailu), připojíte se s ním k internetu pomocí technologie EDGE a disponuje 30MB pamětí a možností připojení paměťových karet. S tarifem 500 Naplno stojí X700 pouze 7 Kč.

SonyEricsson J220i je jednoduchý telefon s elegantním designem pro zákazníky, kteří netouží po ničem jiném než telefonovat a posílat SMS. J220i vychází vstříc těmto potřebám relativně velkou pamětí (500 kontaktů v telefoním seznamu + 200 SMS) a příznivou cenou – s jakýmkoli tarifem Naplno stojí J220i pouze 7 Kč, s Vodafonekartou za něj zákazník zaplatí 1 977 Kč.

Ceny u více jak třetiny telefonů v nabídce Vodafonu klesly v květnu až o 1000 Kč. K nejvýhodnějšímu cenovému posunu došlo u Samsungu D800 – luxusního modelu s megapixelovým fotoaparátem a displejem s QVGA rozlišením, který s tarifem 500 Naplno stojí 2 577 Kč. Výrazně cenově zvýhodněná je také Nokie 7360, u které klesla cena při zakoupení s Vodafonekartou z 6 577 na 5 557 Kč.