Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone rozdává poslední lístky na Sensation White

03. května 2007

Pro všechny své zákazníky, kteří se chtějí dostat na již vyprodanou párty Sensation White – 2.6 v Sazka Aréně, připravil Vodafone, jakožto generální partner, soutěž o lístky na portálu Vodafone live! a na vlastních webových stránkách. Soutěž o 30 lístků zdarma bude probíhat v období od 30. dubna 2007 do 20. května 2007.

Pro všechny své zákazníky, kteří se chtějí dostat na již vyprodanou párty Sensation White – 2.6 v Sazka Aréně, připravil Vodafone, jakožto generální partner, soutěž o lístky na portálu Vodafone live! a na vlastních webových stránkách.

Soutěž o 30 lístků zdarma bude probíhat v období od 30. dubna 2007 do 20. května 2007. Zákazníci mají možnost soutěžit dvěma způsoby:

1. Na stránkách www.vodafone.cz

V podsekci Vodafone live! odpoví soutěžící na dotaz ohledně maximálně možného počtu návštěvníků Sensation White a 15 nejpřesnějších odhadů získá lístky na párty.

2. Prostřednictvím Vodafone live! portálu

Vyhrát může každý, kdo si stáhne v uvedeném soutěžním období jakýkoliv obsah ze speciálu Sensation White. 15 výherců získá lístky do Sazka Arény spolu s Vodafone live! balíčkem obsahujícím batůžek a čelovku.

Podrobná pravidla soutěže jsou k nalezení na našich webových stránkách nebo na portálu Vodafone live!

Kromě soutěže naleznou hudební fanoušci v rámci speciálu Sensation White (v hlavním menu) zábavné i aktuální informace:

  • Online reportáže z akce - všichni, co se nebudou moci párty v Sazka Aréně zúčastnit, mají možnost „být u toho“ díky fotografiím a průběžným zprávám od reportérů z Techna.cz
  • Tapety - párty nadšence potěší možnost stáhnout si fotografie „bílé senzace“ do svého mobilu
  • Vyzvánění - hymna Sensation White 2006, hudba DJů jako David Guetta a dalších…
  • Videa - videa z předešlých ročníků Sensation White

Více informací naleznete na live.vodafone.cz (včetně detailních podmínek soutěže) nebo na www.sensation-white.com.