Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Tisková zpráva

 

Vodafone rozdává poslední lístky na Sensation White

03. května 2007

Pro všechny své zákazníky, kteří se chtějí dostat na již vyprodanou párty Sensation White – 2.6 v Sazka Aréně, připravil Vodafone, jakožto generální partner, soutěž o lístky na portálu Vodafone live! a na vlastních webových stránkách. Soutěž o 30 lístků zdarma bude probíhat v období od 30. dubna 2007 do 20. května 2007.

Pro všechny své zákazníky, kteří se chtějí dostat na již vyprodanou párty Sensation White – 2.6 v Sazka Aréně, připravil Vodafone, jakožto generální partner, soutěž o lístky na portálu Vodafone live! a na vlastních webových stránkách.

Soutěž o 30 lístků zdarma bude probíhat v období od 30. dubna 2007 do 20. května 2007. Zákazníci mají možnost soutěžit dvěma způsoby:

1. Na stránkách www.vodafone.cz

V podsekci Vodafone live! odpoví soutěžící na dotaz ohledně maximálně možného počtu návštěvníků Sensation White a 15 nejpřesnějších odhadů získá lístky na párty.

2. Prostřednictvím Vodafone live! portálu

Vyhrát může každý, kdo si stáhne v uvedeném soutěžním období jakýkoliv obsah ze speciálu Sensation White. 15 výherců získá lístky do Sazka Arény spolu s Vodafone live! balíčkem obsahujícím batůžek a čelovku.

Podrobná pravidla soutěže jsou k nalezení na našich webových stránkách nebo na portálu Vodafone live!

Kromě soutěže naleznou hudební fanoušci v rámci speciálu Sensation White (v hlavním menu) zábavné i aktuální informace:

  • Online reportáže z akce - všichni, co se nebudou moci párty v Sazka Aréně zúčastnit, mají možnost „být u toho“ díky fotografiím a průběžným zprávám od reportérů z Techna.cz
  • Tapety - párty nadšence potěší možnost stáhnout si fotografie „bílé senzace“ do svého mobilu
  • Vyzvánění - hymna Sensation White 2006, hudba DJů jako David Guetta a dalších…
  • Videa - videa z předešlých ročníků Sensation White

Více informací naleznete na live.vodafone.cz (včetně detailních podmínek soutěže) nebo na www.sensation-white.com.