Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone přináší kompletní řešení pro internet v notebooku

11. února 2011

Z Vodafone prodejen si nyní mohou zákazníci odnést vše, co potřebují pro surfování na mobilním internetu. Nejen tarif a modem, ale i tablet, či notebook s bohatým softwarem a antivirovým řešením. To vše nabídne Vodafone od 14. února ve zvýhodněných balíčcích, které se dají libovolně kombinovat a lze je pořídit na splátky s nulovou akontací. "Vodafone byl v oblasti mobilních dat vždy průkopníkem.

Z Vodafone prodejen si nyní mohou zákazníci odnést vše, co potřebují pro surfování na mobilním internetu. Nejen tarif a modem, ale i tablet, či notebook s bohatým softwarem a antivirovým řešením. To vše nabídne Vodafone od 14. února ve zvýhodněných balíčcích, které se dají libovolně kombinovat a lze je pořídit na splátky s nulovou akontací.

"Vodafone byl v oblasti mobilních dat vždy průkopníkem. Nyní přinášíme další inovaci. Nabízíme mobilní internet v kompletním balíčku s notebookem, softwarem a technickou pomocí. A to vše zákazníkům naši prodejci nastaví k okamžitému použití,“ říká Stephanie Jackson, ředitelka marketingu Vodafonu.

Doporučená varianta internetového balíčku Vše v jednom:

1/ Přenosný počítač:

  • Notebook Acer 5742

2/ Zvýhodněný datový tarif s úvazkem na 24 měsíců:

  • Připojení na stálo (3GB FUP) s 25% slevou

3/ Modem za speciální cenu:

  • USB modem pro připojení k sítím 3G, EDGE

4/ Software a služby zdarma:

  • Windows 7, Microsoft Office 2010 Starter, antivirový program a prohlížeč Mozilla Firefox s přednastavenými záložkami pro Vodafone park, Techforum, Facebook a další
  • Zákaznická péče non stop

Cena tohoto balíčku je 957 Kč měsíčně po dobu 24 měsíců.

Další možnosti a komponenty, z nichž lze Internetový balíček Vše v jednom sestavit, naleznou zákazníci na www.vodafone.cz/internet.

Firemní zákazníci k vybraným kombinacím získají navíc ultratenký externí disk HDD 320 G za 1 Kč.

Cena 957 Kč/měsíc na 24 měsíců – z toho částka 394 Kč za tarif Připojení na stálo od Vodafonu a částka 563 Kč splátka úvěru od Home Credit a.s.

(RPSN 18,7 %, roční úroková sazba 17,18 %, celková splatná částka 13 512 Kč při úvěru 11 280 Kč, lhůtě splatnosti 14. 3. 2013 a při poskytnutí úvěru 1. 3. 2011, 1. splátce 1. 4. 2011 a splatnosti dalších splátek k 14. dni v měsíci od 14. 5. 2011).