Vodafone

Vodafone přináší jako první operátor v ČR personalizovaná videa

12. února 2008

Vodafone jako první operátor v ČR nabízí svým zákazníkům tzv. personalizovaná videa. Uživatelé portálu Vodafone live! mohou pomocí služby MovieMe upravovat vybraná videa tím, že do nich přidají své jméno, přezdívku nebo vzkaz, čímž vytvoří originální personalizované video, které mohou přeposlat svým známým. Zákazníci mohou také vytvářet personalizované obrázky, které naleznou ve Valentýnském speciálu. Personalizovaná videa - MovieMe Uživatelé portálu Vodafone live! naleznou službu MovieMe v hlavním menu nebo v sekci Video.

Vodafone jako první operátor v ČR nabízí svým zákazníkům tzv. personalizovaná videa. Uživatelé portálu Vodafone live! mohou pomocí služby MovieMe upravovat vybraná videa tím, že do nich přidají své jméno, přezdívku nebo vzkaz, čímž vytvoří originální personalizované video, které mohou přeposlat svým známým. Zákazníci mohou také vytvářet personalizované obrázky, které naleznou ve Valentýnském speciálu.

Personalizovaná videa - MovieMe

Uživatelé portálu Vodafone live! naleznou službu MovieMe v hlavním menu nebo v sekci Video. Zde si po vložení jména, přezdívky nebo vzkazu mohou vybrat z několika zábavných videí v kategorii Zábava, Láska nebo Sexy. Zákazník může tímto způsobem například vytvořit personalizované video Narozeninový dort, ve kterém bude zobrazeno jméno oslavence nebo vytvořit personalizované vyznání lásky. Po stažení videa do svého mobilu, jej může zákazník přeposlat pomocí MMS zprávy.

Cena každého videa je 60Kč včetně 19% DPH.

Službu podporuje většina telefonů, které umí přehrávat video a mají volnou paměť alespoň 300kb.

Personalizované obrázky – Valentýnský speciál

V rámci Valentýnského speciálu mohou uživatelé portálu Vodafone live! vytvářet personalizované obrázky s vyznáním lásky. Do obrázku vloží zákazník jedno nebo dvě jména a po jeho stažení do mobilu (za cenu 30,- Kč včetně DPH) jej může přeposlat pomocí MMS zprávy.

Valentýský speciál, který je umístěn v hlavním menu portálu Vodafone live! dále obsahuje Tapety, Animace, Reálné tóny, Hry a Videa s valentýskou tématikou.

Navíc po celý únor můžete na Vodafone live! soutěžit o domácí kino Sony, iPod nano 3. generace (8GB), předplatné oblíbených časopisů a další ceny.

Více informací naleznete na live.vodafone.cz.