Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone od června zařazuje vyšší rychlost - nabídne rychlejší VDSL

21. dubna 2011

Vodafone svým firemním zákazníkům nabídne od 1. června rychlejší variantu pevného internetu a to díky inovativní technologii VDSL, která dosahuje rychlosti připojení až 25 Mbps. Zákazníci Vodafonu z řad podnikatelů si tak budou moci v pilotním provozu vyzkoušet pevný internet s rychlostí downloadu až 25 Mbps a to bez jakéhokoli datového omezení. „Vodafone tak zakaznikum nabizi plne portfolio pevneho i mobilniho datoveho pripojeni“ říká David Duroň, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu a dodává: „V současné době ji našim firemním zákazníkům nabízíme v testovacím provozu, ale v budoucnu určitě chceme tuto službu nabídnout všem zákazníkům Vodafonu.“ Služba s názvem Vodafone Internet VDSL 25 Mbps se od předchozích typů pevného připojení liší hlavně rychlostí.

Vodafone svým firemním zákazníkům nabídne od 1. června rychlejší variantu pevného internetu a to díky inovativní technologii VDSL, která dosahuje rychlosti připojení až 25 Mbps.

Zákazníci Vodafonu z řad podnikatelů si tak budou moci v pilotním provozu vyzkoušet pevný internet s rychlostí downloadu až 25 Mbps a to bez jakéhokoli datového omezení.

„Vodafone tak zakaznikum nabizi plne portfolio pevneho i mobilniho datoveho pripojeni“ říká David Duroň, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu a dodává: „V současné době ji našim firemním zákazníkům nabízíme v testovacím provozu, ale v budoucnu určitě chceme tuto službu nabídnout všem zákazníkům Vodafonu.“

Služba s názvem Vodafone Internet VDSL 25 Mbps se od předchozích typů pevného připojení liší hlavně rychlostí. Zatímco klasické typy ADSL připojení dosahují rychlosti 3, 8, nebo 16 Mbps, nová technologie dosahuje rychlosti mnohem vyšší. Tato služba bude u Vodafonu dostupná od 1. června 2011 se speciálním duálním modemem. Službu je možné aktivovat na lince Vodafone firemní péče na čísle 800 77 22 77.

Vodafone Internet VDSL 25 Mbps je v současnosti dostupný pro 30 % populace ČR. V oblastech, kde technologie VDSL dosud není zavedena, doporučujeme zákazníkům aktivaci 16 Mbps ADSL připojení s garancí budoucího bezplatného navýšení rychlosti na 25 Mbps.