Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone nabídne neomezené volání a SMS za nejlepší ceny na českém trhu

23. května 2013

Vodafone navazuje na tarify Neomezené volání do všech sítí a Neomezené volání v síti a přináší na český trh nové neomezené Red tarify. Tyto tarify jsou součástí celosvětové strategie skupiny Vodafone a postupně je již představila nebo se je chystá představit většina poboček Vodafonu po celém světě. Firemní i nefiremní, noví i stávající zákazníci Vodafonu si je budou moci aktivovat od 27. května 2013. Vyšší tarify budou zahrnovat 1 000 minut na volání do zahraničí a tarif Red Premium také 600 minut a 300 MB dat v roamingu. Součástí nových neomezených tarifů bude i nadále možnost pořídit si k tarifu zvýhodněný telefon. Nově zákazníkům nabídneme aplikace na zabezpečení telefonu.

Věřím, že nová tarifní struktura je na první pohled jasná a přehledná a bude splňovat potřeby velké většiny zákazníků. Při vytváření nových neomezených tarifů jsme se řídili hlavně tím, že chceme i nadále zákazníkům přinášet nejvýhodnější nabídky na českém trhu,” říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

Nová nabídka tarifů:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za měsíční příplatek si zákazníci mohou ke každému tarifu pořídit telefon za 1 korunu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při pořízení neomezených tarifů bez smlouvy platí stejně vysoké měsíční příplatky jako při pořízení zvýhodněného telefonu. U tarifů, které zahrnují jen volání do vlastní sítě, účtujeme hovory do ostatních sítí tarifikací 1+1.

Nabídka pro firemní zákazníky:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

„Rozhodli jsme se, že s novými tarify přineseme zákazníkům i něco navíc než jen neomezené volání a SMS. Zákazníci si proto mohou pořídit k tarifu zvýhodněný telefon, 50% slevu na datovou SIM kartu, nebo třeba službu pro zabezpečení obsahu chytrých telefonů a tabletů. Tu ocení hlavně firemní zákazníci, pro které jsou data často daleko cennější než samotný přístroj,“ říká Petr Ryska, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu.

Roaming:

Nejvyšší tarif (Business) Red Premium za 1 499 Kč zahrnuje mimo jiné 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v roamingu.

U ostatních Red tarifů si mohou zákazníci před cestou do zahraničí aktivovat službu Vodafone Roaming na den za 99 Kč, se kterou mohou volat a SMSkovat neomezeně a využít až 100 MB dat.

Volné minuty a data lze využít ve všech těchto zemích:

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

Volání do zahraničí:

Tarify Red se vším všudy a Red Premium zahrnují 1 000 minut volání do zahraničí.

Volné minuty lze využít na volání do těchto zemí:

USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko

Zabezpečení telefonu nebo tabletu

Pro firemní zákazníky jsme připravili službu s názvem Mobilní zabezpečení, kterou  zdarma dostanou ke dvěma nejvyšším Business Red tarifů. Pro ostatní zákazníky je jeho cena 49 Kč měsíčně. Mobilní zabezpečení lze využít pro všechny operační systémy a nabízí možnost zamknout zapomenutý či odcizený telefon na dálku, vymazat citlivá data nebo zařízení lokalizovat. Mezi další funkce j patří antivirová ochrana pro otevřený operační systém Android či možnost správy více zařízení jedním firemním administrátorem.

Nefiremním zákazníkům, kteří používají telefon s operačním systémem Android, nabízíme zdarma základní verzi aplikace Vodafone Protect. S touto aplikací mohou na dálku telefon zamknout, vymazat osobní data nebo telefon lokalizovat.

Hlavní výhody Red tarifů:

  • Nejlepší cena na trhu
  • Neomezené volání od 249 Kč v základní nabídce
  • Zvýhodněné telefony ke všem tarifům
  • Sleva 50 % na datovou SIM kartu
  • Volné minuty na volání do zahraničí a v roamingu u nejvyšších tarifů
  • Všechny tarify lze pořídit i bez smlouvy
  • Tarifikace 1+1
  • Balíčky pro firemní zákazníky zahrnují neomezené volání v rámci firmy
  • Základní zabezpečení telefonu zdarma