Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Více než polovina telefonů v nabídce Vodafonu stojí pouze 7 Kč. Ve srovnání s únorem klesly ceny až o 600 Kč.

01. března 2006

Březnovými novinkami u Vodafonu jsou stylové a technologicky vyspělé telefony Nokia 7360 a Samsung D800 spolu s jedním z cenově nejvýhodnějších telefonů na trhu Siemensem A31. Vodafone pokračuje ve snižování cen – polovina telefonů v portfoliu stojí pouze 7 Kč a u vybraných modelů klesly ceny až o 600 Kč. Siemens A31 nabízí jedinečný poměr ceny a výkonu pro uživatele, kteří chtějí telefon používat především na telefonování a nepotřebují poslední hi-tech vymoženosti. S jakýmkoli tarifem stojí A31 pouze 7 Kč a i s takto nízkou cenou umí datové přenosy GPRS, JAVA hry a posílat MMS. Samsung D800 je telefon pro náročné: luxusní slide-up design, vpravdě kapesní velikost, megapixelový foťák, datové přenosy s technologií EDGE, interní pamět zvící 81 MB a bluetooth.

Březnovými novinkami u Vodafonu jsou stylové a technologicky vyspělé telefony Nokia 7360 a Samsung D800 spolu s jedním z cenově nejvýhodnějších telefonů na trhu Siemensem A31. Vodafone pokračuje ve snižování cen – polovina telefonů v portfoliu stojí pouze 7 Kč a u vybraných modelů klesly ceny až o 600 Kč.

Siemens A31 nabízí jedinečný poměr ceny a výkonu pro uživatele, kteří chtějí telefon používat především na telefonování a nepotřebují poslední hi-tech vymoženosti. S jakýmkoli tarifem stojí A31 pouze 7 Kč a i s takto nízkou cenou umí datové přenosy GPRS, JAVA hry a posílat MMS.

Samsung D800 je telefon pro náročné: luxusní slide-up design, vpravdě kapesní velikost, megapixelový foťák, datové přenosy s technologií EDGE, interní pamět zvící 81 MB a bluetooth. S tarifem 500 Naplno za něj zákazníci zaplatí 3 977 Kč.

Nokia 7360 je druhou technologicky vyspělou a zároveň luxusní novinkou, která ovšem s tarifem 500 Naplno stojí pouze 7Kč. Telefon, který zaujme jemnými ornamenty ve stylu nové kolekce módních telefonů pojmenované L´Amour, má ve standardní výbavě FM rádio se stereo sluchátky, vestavěný fotoaparát s kamerou a podporuje datové přenosy s technologií EDGE.

Ceny u vybraných modelů v březnové nabídce klesly až o 600 Kč. Největší cenové zvýhodnění se týká Nokií 6230i a 9300, které stojí s tarifem 300 Naplno 2 977 Kč respektive 9 577 Kč.

Detailní ceník je zde. (PDF)